Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
Uruguay - Spania și Capul Verde - Arabia Saudită, duelurile care decid ierarhia din grupa H
0
Dembele a repetat aceeași frază de 10 ori după recitalul cu Norvegia
0
Faza serii în Norvegia - Franța » Gestul „Dictatorului” Mbappe a făcut înconjurul Internetului
0
Franța și Norvegia, meci cu 5 goluri în decisivul pentru primul loc
3
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
si cs dinamo are echipa de seniori si performeaza in seria a 2-a din liga a V-a , deci e timpul sa-i concurati http://www.frf-ajf.ro/bucuresti/competitii-fotbal/liga-v-seria-2-5146.html
nenica,cand,lacatus era antrenor la Steaua,se trezea in fiecare dimineata si avea o mie de euro pe masa. da-o naibii de treaba,lacatus ca antrenor,a castigat atatia bani de la becali ca nici nu mai avea nevoie sa lucreze. de ce declara asa ceva acuma? mai ales cand boroi a disparut,talpan nu mai comenteaza,taxa de timbru nu isi permit sa o plateasca. tin sa te anunt ca daca astia nu fac ceva cu sigla respectiva,sigla revina inapoi la Steaua. iar astia de la csa nu au ce face cu ea. rabdare,inca un pic si se termina tot scandalul asta.
a ramas tot un golan acest lachetus
Băăăă, dacă pe Lăcătuș si Balint va *** , ăștia ce sunt adevarata Generație de Aur (si nu *** Hagi ) , atunci meritați cu adevărat sa fiți menționați doar de istorie ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
putea sa declare asta si Papa de la Roma, niciunul dintre cei doi nu reprezinta autoritatea suprema in fotbalul romanesc
Cand nu te mai baga nimeni in seama si ai ajuns la fundul sacului pupi in c... pe oricine iti da o ciorba.
Echipa aia nu are palmares, siglă sau suporteri", a declarat Marius Lăcătuș despre întâlnirile dintre el și CSA.
Evident, caracterul lui Marius Lacatus este unul extrem de discutabil. A incasat sute de mii de euro din prime si salarii de la echipa aia, care pentru el, brusc nu mai are palmares, siglă sau suporteri. Marius *** pe foarte putini bani, sau pe simple promisiuni de la niste functionari de stat corupti, si e pacat de imaginea lui. Dar el stie mai bine ce face..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stai sa vezi bucurie mare cand se modifica legea sportului dupa standardele ue se termina cu cluburile departamentale baschet,handbal,atletism etc si voi vreti echipa de fotbal
Lacatus stie cel mai bine ca FCSB= Steaua dar cum cheltuielile sunt mari in Spania si nimeni nu il mai cheama sa antreneze,trebuie "sa pape si gura lui".Si bineinteles,ca o fosta glorie a Stelei,nimeni nu va avea curaj sa il dea afara,mai ales ca sunt bani de la stat,fara numar,ca doar 18 milioane de prosti platesc taxe luna de luna. MARIUS LACATUS,cu tot respectul,ca antrenor,unde ai facut performanta?Te laudai ca antrenezi in Spania echipe de juniori.Sa nu imi spui acum ca lasi Spania pentru Romania ca nu prea te cred. Pentru cariera de fotbalist,tot respectul.Dar pentru cea de antrenor,ma abtin deocamdata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.