Comentarii (89)
luis
luis  •  05 Decembrie 2016, 22:21

Mare jucator, mic om! Dezamagitor Lacatus, ca sa nu mai vorbim de ipocrizia-i de-a dreptul rizibila!

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  05 Decembrie 2016, 22:20
Postat de nebraska pe 05 Decembrie 2016, 22:13

STIMA MARIUS LACATUS!!!!

Eu il stimam si mai mult pe Lacatus cand a antrenat de doua ori echipa aia fara sigla, fara palmares a lui Gigi.... Cat despre visele CSA-ului , ei nu au fost in stare sa inscrie amarata lor de echipa nici macar in Liga a 5 a, sa ne mai lase ca sunt de rasul curcilor :))))))

nebraska
nebraska  •  05 Decembrie 2016, 22:19

fcsb nu e Steaua....stim,cunoastem!

alexbarosanu
alexbarosanu  •  05 Decembrie 2016, 22:18

un *** lacatus! a itat ca a fost antrenor la echipa cumparata de becali de la cs armata! ma *** *** ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1464043800291374
Mihai Alexandru  •  05 Decembrie 2016, 22:16

STEAUA ĂSTA FĂRĂ PALMARES ȘI STEMA ESTE ACEEAȘI STEA NENE MARCUS LA CARE AI VENIT DE 3 ORI SA ANTRENEZI. ATUNCI ERA BUNA ACUM NU NU. ESTE ACEEAȘI STEA CARE ELIMINA AJAX ȘI BĂTEA CHELSEA ȘI UMPLEA STADIOANE. ATUNCI ERA BUNA ȘI ACUM NU NU. AVIZ AȘA ZIȘILOR ULTRAȘI ESTE ACEEAȘI STEA, DOAR CA SUNTEȚI VOI UȘOR DE MANIPULAT DE COMUNIȘTII CARE ÎNCĂ CONDUC CSA

nebraska
nebraska  •  05 Decembrie 2016, 22:13

STIMA MARIUS LACATUS!!!!

sofronpaul
sofronpaul  •  05 Decembrie 2016, 22:12

Tovarășul Lăcătuș a uitat ca a fost plătit de GG prin 2008-09 când era antrenor la Steaua si pierdea dramatic cu Lyon in UCL. Pai scandalul de la care a plecat totul se presupune ca a fost înainte de 2008. Atunci echipa avea palmares, sigla si suporteri? Sau au dispărut brusc odata cu cumpărarea stelei de către GG. De ce nu a sărit Lăcătuș atunci, cane era antrenor sa spună ca echipa nu are palmares si sigla si suporteri?? Oricât de antipatic imi este "patronul", cred ca dreptatea este de partea lui.

luke2
luke2  •  05 Decembrie 2016, 22:07

Hai gsp-ul cu a doua echipa ca mai sunt bani de tras de armata... Dinamo de ce nu are problemele astea cu Militia? Sau cine sti vor avea si ei cand vor vrea cei de la Militie, or sa vada ca tot rad acum. Dar tu Lacatus? Cum ai antrenat la o echipa fara palmares, sigla sau suporteri? A cum? Pe bani cum si cum acum vin din alta parte este tocmai bine de intretinut zanzania...

ge3orge3
ge3orge3  •  05 Decembrie 2016, 22:06

Si voi nu aveti bani :)))

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Comentează