Alte știri din fotbal
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
1
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
11
Lecție deschisă predată de Ioan Ovidiu Sabău » Analiză ca la carte: „Foarte agresivi, presiune permanentă”
0
Știri din fotbal internațional
Mihai Bobonete a devenit acționar la Universitatea Craiova: „Ziua Z”
0
Apariții spectaculoase la Craiova - KuPS » Partenera lui Nsimba, surprinsă citind în tribune! N-a lipsit nici selecționerul Hagi
0
Universitatea Craiova - KuPS, în turul 3 preliminar al Europa League » Deschidere de scor la primul șut!
12
Campionul mondial a produs o controversă uriașă, după declarațiile despre eclipsă: „Pâine și circ. Puteți să stați și cu ouăle expuse!”
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » Conflictul politic blochează inaugurarea: „Nu știm ce se întâmplă acolo”
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Judecătoare filmată la Untold în zona VIP, alături de omul de afaceri pe ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Două fregate de top ale Rusiei, grav avariate după unul din cele mai de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
repet bah,cat de prost sa fii sa spui ca becali l-a fortat pe man la nationala,dupa ce man a fost vandut de mult si becali si-a luat banii? si si daca nu si iar fii luat,ce putea castiga de la parma daca man juca la nationala? adica ***? cat de prost sa fii bah,sincer?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
repet,in primul 11 nu a fost niciun stelist din liga 1. tanase a jucat doar 15 minute si nu a facut nicio greseala,toate pasele lui au fost perfecte.
Cred că promovarea (pe bune) a BAC-ului l-ar fi ajutat foarte mult pe fcsb-istul Rădoi.
Am mai spus si o mai spun, o buna parte din jucatorii nostri nu au suficientă minte. Faultul de rosu facut de Pușcaș si faultul lui Crețu, in careu, plus jocul dezastruos al apărătorilor, dovedesc cu prisosinta nivelul lor scăzut al capacității de gândire si actiune. Asa ca degeaba investim in astfel de jucatori , vor ramane mereu la nivelul mediocrității.
Ii rog pe superiorii lui Burleanu sa il retraga,experimentul a esuat,oricum tara e facuta praf si poate fi usor detasat la alta activitate!
Lasă Randoame ca a intrat fcsbistul Tanase si n-a facut absolut nimic in față unor armeni de clasă mondială! Iar steaua din liga 1-a e doar o emanație duhnitoare, groparii fotbalului romanesc!
Credea Mirel ca arbitreaza Radu Petrescu, nu letonul ala care abia astepta sa ne curete.
Nu mai loviti in jucatori, chiar daca cativa au jucat foarte slab ! meciul a fost pierdut de Radoi, nu a stiut sa gestioneze, jucatorii nu mai stiau ce si unde sa joace...antrenorul spaniol al Armenilor i a predat o lectie lui Mirel, la pauza a facut trei schimbari, Mirel dormea !
Ai ajuns sa-l citezi pe Ganea ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.