Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Si tu ai ramas cu sechele grave, pensionarule. Ala a fost un penalty clar
Cine e ANDERBEC phr0stea?
Aceasta *** *** a uitat de unde a plecat . Cand Grigore are nasul spart , Sapunaru cu cinci dinti sparti si alți jucatori cu picioarele tumefiate , oare cand ar trebui sa ne plângem de jocul dur al adversarului si arbitrajul mai mult decât părtinitoar al portughezului . E mai mult decât suparator ca un roman face jocurile FIFA . Daca tacea filozof rămânea !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da CHIPCIU a ramas cu trucajele fcsb iste cu simulari de fapt el baga picioarele la kazah sa l agate reluare corecta o arata ce i de la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
la Grigore trebuia rosu, la Sapunaru rosu( nu stiu cat a fost intentie), dar sa te plangi ca o *** la un meci international mi se pare absurd!! aia ce sa mai spuna de la sate, cand vrei bati aut si trage unul de par de pe margine??!!! suntem penibili, o alta generatie fara mentalitate, fricoasa si limitata! nu-mi place Lupescu( apara subtil interesele UEFA,FIFA), dar are dreptate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scuze pentru despărțirea cuvintului " l-ati"
Bai,lupescule la-ți condamnat toți pe enache ca a intrat cu capul în umărul turcului,dar săpunaru ca are dinții rupți ,cum e?vorbești sa nu adormi,tu ești roman?
LUPICĂ ,TATĂ,EXISTĂ O ZICALĂ CARE AZI ȚI SE POTRIVEȘTE CA MĂNUȘA..."DACĂ TĂCEAI,FILOZOF RĂMÂNEAI"CHIAR ;I *** TALE DE LA SERAL.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cred ca la simulari am fi camp mondiali arbitrii si au dat seama de trucaje CHIPCIU in scurt timp zboara si de la ANDERBEC nu se lasa de trucaje cu simulari
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.