Alte știri din fotbal
Pancu, explicație ciudată privind eliminarea din derby-ul cu Dinamo » Pe cine învinuiește: „Erau cu mâinile pe mine”
1
Pancu a confirmat transferul fotbalistului de națională: „E la vizita medicală. Ne uităm de o lună la el”
0
Steaua - Csikszereda și Șelimbăr - Botoșani, ultimele două meciuri din play-off-ul Cupei României Betano » S-a marcat pe ambele arene
15
Cătălin Vulturar, înainte de Petrolul - Rapid: „Nu e o decizie tocmai plăcută pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Deschidere de scor în Kazahstan
0
Toate rezultatele din manșa tur a play-off-ului Conference League
0
Universitatea Craiova - Ararat Armenia, pentru grupa Europa League! Ultimele informații din Bănie
7
Ronaldinho a aterizat și va fi prezentat pe plajă la echipa lui Andrea Mandorlini
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
10
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Marian Godină și-a dat demisia din Poliția Română: „O senzație incredibilă ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
deci daca retrogradeaza bragadiru unii devin sarbi sau bosniaci... se sucesc unii de la o zi la alta ca niste k.ur\/e ieftine
pe craca din stanga ...:)
E normal ca dupa cateva beri sa vezi...triplu...
Unde vor fi asezati oficial bosniacii?
Ardealu autonom auzi la el. sper ca esti ungur amice - alfel - sper sa-ti crape careva capu din senin :))
@iulybalog Ma da prost esti. Ce legatura are Romania cu faptul ca Poli retrogradeaza. Crezi ca in Ungaria e mai bine? Daca aveti patroni de tot rasul asta este. Dai vina pe prostii.
Si sa crape rau de tot cu toti bucurestenii, miticii, oltenii, moldovenii, Miceas Sandu & Co! Va urim si nu avem nevoie de voi! Mai bine singur decir rau insosit!!!
Bravo!!! Hai Bosniaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Sa crape Rrrrrrromanica!!! Hai Poli TM si Ardealul autonom!
Eu unul cred , multi Romani au vandut biletul la un pret f.bun !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.