Alte știri din fotbal
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi”
0
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
1
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
4
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
se cunoaste ca esti tinerel.Studiaza istoria nationalei ,sa vezi cum am dominat Brazili in mexic ,chiar daca am pierdut am facut- o cu capul sus ,sufocand Brazilia,Tot mapamondul a fost surprins de jocul Romaniei .Lui Dembrovschi i- au facut statuie la Guadalajara.Deci nu mai spune prostii ca am atacat in 2 meciuri cit in toata istoria .
in primul rand radoi nu prea are materie prima,dar sistemul pe care-l impune mie-mi place.Ca mai si luam goluri e evident ca nu avem mari valori in echipa,nu avem un lider,n-avem un fundas central la vreo echipa mai rasarita,inchizatori 0 pana la cretu,cel mia mare castig al echipei,era un post unde sufeream enoooooooorm
Hai sa nu ne grabim...nationala lui Radoi chiar a aratat bine in seara asta..insa daca pierdeam, toata lumea il critica pe aici, inclusiv voi stelistii ! ziaristii il faceau praf, sumudica nu il mai lauda ! Hai sa asteptam , sa vedem ce face in barajul cu islanda..ptr ca acolo conteaza mai mult..Sa vedem daca nationala continua sa arate asa de bine si daca leaga rezultatele...sa laudam si jucatorii, nu doar pe Radoi...ptr moment, Radoi pare ca face treaba buna, sper sa o tina asa !
Bai Sadikule, cate o mie de conturi ai mă!? Chiar n-ai altceva mai bun de facut!?:)))
Asta viseaza la Hagi si Dobrin. :)) Ii propun nici sa nu se mai uite la fotbal. Pe langa asta, chiar si la unele echipe mari lipseste acea calitate a trecutului.
Corect! Asta ii explic si eu talpanistului, de 4-5 ani! Insa prostul, nu si nu; batman, batman!.... Evident ca asta n-a fost stelist in viata lui, deci nici vorba sa fie acum! Habar n-are cu ce se manaca stelismul...
Tu estistac penibil, eu zic de ANI DE ZILE ca Bialvi nu ar trebui sa lipseasca de la Nationala. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu i-a facut nimeni eroi,dar ar trebui sa ne si bucuram la victorie(adevarul ca e cam rar).Dar daca vrei hagi si dobrin ai gresit secolul.UIta-te unde suntem ca societate,vezi ce conditii creeaza statul ptr performanta,vezi cati bani produce fotbalul in romania si pe urma fa comparatia cu altii despre care spunem ca vrem sa jucam ca ei
Pleaca ba *** fcsbist cu manelele astea, dacă tu nici după 17 ani nu știi ca SC FC fcsb SA s-a substituit ilegal Stelei motiv pt care ati pierdut zeci de procese ești de o prostie inumana! Scoate actele in care CSA a “înstrăinat” Steaua către AFC, sa vedem, ai!? In afara de M21 și HG 66, care nu sunt așa ceva, nu exista nimic, restul sunt povesti. Dacă pana și fcsbista Visoiu, cea care știe tot TBul ca e cu ne-a jjijji in suflet a aruncat cu ciocanelul după voi, chiar nu realizezi in ce hal de prostie ești!? :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.