Alte știri din fotbal
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Ocazie mare a lui Paraschiv
1
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă”
0
Finală pentru locul 3: la ce capitole excelează „câinii”, cu ce impresionează „feroviarii” din Gruia
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
1
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Mai Râurene!Tu semnezi inepțiile fcsb-iste ale lui Craițoiu și ala le semneaza pe ale tale?!Iți bați joc de noi, afirmând ca Bancu„a fost unul dintre cei mai buni”?!Când el saracu,a fost un real pericol pentru...poarta noastra?!
Am de zis caboribestibprost,ori nu te pricepi la fotbal!
Pe Bancu l-a luat la alergat un adversar de vreo 2-3 ori si de fiecare data l-a depasit de paca era o cursa intre iepure si melc. Noroc ca nu a stiut kosovarul ce sa faca dupa aceea. Daca avea adversar un jucator mai valoros, se lasa de fotbal.
Ești doar un hater. Bancu a fost chiar printre cei mai buni și constant în joc pe întreaga durata a partidei. Dar de, vouă va plac doar berbecii. Vezi ca omul vostru Olaru, chiar a fost omul kosovarilor, la o singura faza ia pus pe aia de doua ori în poziția de a înscrie. Va doare tare când *** voastre își confirma "valoarea", iar când 2 jucători de la Craiova joaca foarte bine, va sta în gat. Și vezi ca tot Mihăilă l-a salvat pe *** care tot încearcă sa va promoveze. Nea *** are toleranta zero la Mitrita, iar la Florinel Coman ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prin ce a fost bun? Mie mi s-a parut cel mai slab din echipa... iarasi foarte slab defensiv iar pe atac... cand dai la 5 metri de poarta singur... Mai e ceva de zis? Cate centrari reusite a avut? 0
Seroni i a rupt piciorul montat de hagi ...eram pe stadion si am auzit cum hagi ii indemna pe fotbalistii lui sa dea la cotoaie ...un distrugator al fotbalului romanesc ...
Scrie gsp la superlativ despre un jucator al Craiovei?!….hmm…cel putin ciudat….
Gata, am mai fabricat un supererou, rupt din soare, intergalactic șamd. După care ne miram când vin echipe de bucătari și pescari și bat la noi ca la fasole. Și tot presa se mira dupa aceea de ce se întâmpla asta, deși pictează mediocritatea in culori de excelență.
Unul dintre cei mai buni??? Pe faza ofensivă a fost ok, dar în apărare a fost depășit cam de fiecare data... Articol scris aiurea!!! Ghesepeule...las-o asa!!!????????
Ma bucur ca,in sfârșit,cei doi gazetari au scris acest articol! Când ma uit la alți comentatori,inclusiv aseară,cum l-au criticat aseară îmi vine sa vars ! Când aud ca x sau y jucător este obosit și abia face fata o repriza (Coman,Alibec) ma întreb ce caută la naționala ocupând postul altor jucatori (Mihăilă,Birligea,Mazilu). Ma întreb ce caută Stanciu la naționala când se vede de pe luna ca este depășit,lent,cu un joc învechit. Și apoi cum sa/l pui pe acest Stanciu sa bată penalti când a făcut un meci slab și când îl ai in teren pe Alibec,Cicaldau,Burca sau Coman care executa bine penaltiuri.Chiar sa uiti( Edy)ca acest Stanciu ne-a pierdut o calificare ratând cu nonșalantă un penalti cu Muntenegru?Si aseară a executat fără sa ia o distanță corespunzătoare.Se crede Messi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.