Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Te înțeleg, dar între cârcotaș cu mesaj direct și ***, prefer prima variantă. Eu nu am găsit un om rezonabil la clubul ăla, un club cu buget imens care nu a realizat nimic. Un club care joacă rol de satelit dar se dă unul dintre granzi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si apare inevitabil intrebarea : Paduru ce a devenit ? Ca cele 3 luni de Director pe la Craiova nu il califica la nimic. iar ca analist.... Repet, nu am ceva cu el, dar carcota asta permanenta e obositoare si ineficienta.
Chiar va rog! Nu va duce nimeni lipsa! Nu va vede nimeni venind cu ceva constructiv. Asa ca, de ce nu?
Nu toți fotbaliștii trebuie să devină și antrenori, luând proporțiile, nu au loc. Unii să devină și analiști, alții ies din fenomen, alții manageri, alții directori tehnici, alții la centre de copii și juniori, scouteri, impresari și tot așa!
Traim in democratie din 1989, asta in caza ca nu ai aflat inca. Ceea ce spun face parte din libertatea de exprimare. Nu atac , nu vorbesc gratuit. Cand vom primi explicatii de ce cariera unui fost fotbalist nu a continuat in nici o directie (antrenorat, management sportiv , impresariat etc) si de ce s-a "umflat" cand a plecat la Craiova si s-a "dezumflat" in cateva luni, atunci o sa ne si intereseze ce spune. Nu vorbeam de cariera lui de fotbalist, reciteste comentariul meu. Sau esti chiar tu, Padurule ?
Panduru, ești slab pregătit și ai un vocabular restrâns. Nici analist la divizia "C" nu te-aș pune.
Să închidă câteva zile prăvălia nu ar murii nimeni! Să închidă gura PanDorel ar fi excelent!
Categoric, asa este. Nu spun altceva, dar aici este vorba de Panduru. Lista scrisa de tine este mult mai lunga. In primul rând l-ai uitat pe Decebal Radulescu :)
Se pricepe sau nu, cam ăsta e jobul de televiziune, toți sunt așa. De fapt, ce este un așa zis analist? Gândește logic, să faci un rezumat(care este subiectiv) despre un meci. Dacă Panduru care mare jucător e de Las Fierbinți, clanul Becali, Borcea, Șucu, Mititelu, Iftime, Angheluță, Mironică, Moraru, Grigoroiu, Moraru, Naum și mulți alții sunt de desene animate, de Fox Kids.
El nu stia ce-i acolo? Se pricepe la toate, are pareri, stie tot ce este în fotbalul românesc. Chiar se crede mare smecheras. A fost penibila trecerea lui pe acolo. A recunoscut prin asta ca este în plus în fenomen. Ar putea sa aiba succes în televiziune la emisiuni genul tele-realitate. Chiar un rol principal în Las Fierbinti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.