Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Oscileaza pina-si pierd echilibrul. In Anglia nu ai voie sa joci fotbal cu contract de profi, daca nu ai cel putin 5 jocuri pt. nationala tarii de unde vi! Normal ca se cer gramezi de bani pe ei; sint rezervati pt. ca ii plaseaza Jovani pe bani multi, in Turcia! Ce, banii lor nu sint la fel de buni?
Da, le-au luat fata lui Daxler sau Götze. Ce e mai rau cu gazetarii ghesepe e ca ei chiar cred ineptiile pe care le publica! Ar fi mai bine ca cititorii sa trimita materialele iar cei din redactie sa se ocupe de rest. Ar fi un salt calitativ, mai ceva ca cel adus de masinile cu aburi ale lui Watt!
i-ati facut vedete si p-astia...chiar nu aveti ce sa mai scrieti? lasati copiii in pace...tzatzelor...
nu stiu daca realizati cat rau le faceti publicand TOCMAI ACUM aceste chestii, care nici macar nu sunt informatii sigure. lasati-i, doamne iarta-ma, sa joace, nu-i mai tineti cu mintea la aiureli din astea!
cum credeti voi ca se intereseaza FC Barcelona si Bayern de niste jucatori care-s ultimiii intr-o grupa de campionat european? oricum mi-a placut de ala care oscileaza intre steaua si Bayern :))))
Eh, sper ca juniorii dupa ce se vor intoarce din tari straine sa scrie mai corect decat tine...
Deci...Academia Hagi a trimis scouteri la Euro?:)) Si Steaua? Genial. Apropo, de marele talent Florentin Matei pe care-l dorea juma de Europa ce se mai aude? Unde joaca?
MERETI FETII MEI ORIUNDE!!IN ROMANIA (DEOCAMDATA) NU AVETI NICIO SANSA!aaaAM!UITAT SA VA SPUN CA DACA VE-TI AJUNGE MARI, V-A FI MERITUL LUI SANDU SI AL PREAFERICITULUI DRAGOMIR.DIN PARTE-MI MULT SUCCES SI MUUUULTA MINTE!..
Ii vrei la Steaua?
stati linistiti ca nu va fii nici un scandal ..dupa meciul cu Olanda se orienteaza spre alte zari... Mare lucru egal cu Cehia... stai sa vedem ce facem cu Marii Europei nu cu Cehia.Din ce am vazut pina acum si din ce declaratii dau sunt "mari" numai la fite la fotbal mai au de dovedit.. Oricum cea mai tare e asta cu Himchinschi(care chiar pare bun) pe care se "lupta" AC Milan si atentie Academia Hagi???? sau Claudiu Bumba care auziti voi "oscileaza" intre Bayern si Steaua???? Ce "lupta "poate fii intre Milan si Ac.Hagi sau ce minte poti sa ai sa "oscilezi" intre Bayern si Steaua (si eu sunt stelist dar realist )???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.