Alte știri din fotbal
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Știri din fotbal internațional
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
sunteti exemplul cel mai concludent al unui sustinator al FCSB-ului si al Ciobanului Infractor !
jijica: multumesc SRI că m-a oprit atunci pe aeroport, că nu mă mai întorceam în țară:))
cand sportiv nu poti , apelezi la monstrii ! Ciobanul Infractor nu are scrupule ! Afara cu infractorii din fotbalul romanesc !
Intr-o tara civilizata ...becali si fcsb nu existau
Wtf?
La mesajul asta raspunsesem, nu stiu de ce nu l-a citat...
Aveam impresia ca te duce nitel mai mult capul. De fapt ficusul mutant de la Sibiu se agata de proasta de la Medias ca inecatul de un pai, pentru ca isi da seama ca n-are nici o sansa la al doilea mandat daca nu il executa aia cumva pe Dragnea. Problema e ca toata Romania s-a prins de mult ca 'lupta anticoruptie' a fost doar o vrajeala tampa prin care tara a fost condusa din exterior prin intermediul a cativa descreierati din parchete, gen Negulescu&co. Practic o sa vezi maine la alegerile de la FRF care e raportul de forte din teritoriu, in aparatul de stat (primarii, prefecturi samd).
Noroc ca Dinamo , Steaua si Rapid au avut toate 3 patronii la puscarie, ca altfel ramaneai cu impresia sa numai Gigi Becali e infractor :)) Sa nu mai pomenim de Ioan Niculae, Marian Iancu, Jean Padureanu, etc etc :)
Ofticos ce sunteți potriva lui Becali ce aș fi vrut să dea faliment Steaua cum a dat Dinamo rapid CFR rusine sa va fie singura echipă românească care a ținut din proprie lui mâini aveți necaz pe el că sunt bogat rușinea din partea voastră Ce a făcut Dinamo rapid aveți dușmănie mare
Pentru limitatul acesta....furtul, amestecul politicului in fotbal este perfect normal. Limitatii astia de la aceasta fituica il promoveaza de zor. Adica au acelasi discur si aceleasi interese !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.