Alte știri din fotbal
„Șutul lui Oblemenco a rupt gardul în două!” » Amintirile de chibiț ale doctorului Irinel Popescu: „Japonezii se uitau cu dispreț la mine: ești leneș!”
0
Dinamo a scăpat ieftin! Iată pedeapsa primită de „câini”, după derapajele rasiste de la derby-ul cu Rapid
0
Cum putea să se schimbe soarta lui Cristi Chivu în urmă cu 10 ani: „Am discutat” » Amintire de la cel mai greu meci: „Juca și plângea”
0
Se conturează o nouă plecare la Rapid! Jucătorul lăudat de Gâlcă este cu bagajele făcute
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Eliminată din semifinalele Ligii Campionilor, Atletico Madrid a primit o injecție de capital de peste 100 de milioane de euro
0
Cât de mare este Chivu. Antrenorul a reușit o performanță la care Prandelli, Gasperini sau Ranieri doar au visat
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
5
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
PSD a anunțat ce premier va propune în locul lui Ilie Bolojan, dacă Nicușor ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Negrii lor sunt mai negrii decât negrii noștri?? Taci bă!!! fac facultăți?? Poate le dau foc. Taci în pla mea.
Franța e prima țară care se va duce pulli de suflet!! acum sunt 50-50 , dar magrobienii fac 5 copii, francezii fac câte unul !!! Muie Europa liberăȘ(((( Nu credeam că vreodată o să-i dreptate lui Vadim, dar mă uit pe geam.
pai negrii lor din franta nu sunt tigani hoti ca cei din romania.. majoritatea merg la scoala incearca sa ajunga la o facultate, muncesc adica... e diferenta intre negru si tigan lepra
Trimitem cele 3 milioane de Romales să+i ajute. Ei şi+au dorit+o!! DOUĂZECI DE ANI ne-au învățat să fim maleabili, să iubim minoritîțile , ei le zic gitani, noi suntem obligați să le zicem romi SĂ ÎI futem n gură pe șustache, că altfel suntem cenzurați!!!
al nostru ala de schimbat fiind banel nu??iti dai seama ce pierdere?:))))
Tu ştii de unde vine cuvântul Magraon în limba română__ De la magrobian, adică arabii ce sunt din ce în ce mai mulţi în Franţa, Ăia chiar au o problemă. Noi ca francofoni ce ne aflăm, o să+i salvăm. Heil bozs!!
astia care aproba zbuciumul miezului aurit de la pipera, luati-va de mana cu el, si jucati "tzara, tzara vrem ostasi" pe branza. Acum, nu s-a intmplat nimic, dar hai sa exagram cum exagereaza presa.. pai mai, daca aia dau cu o "bomba", voi dati cu alta inapoi? Mentalitate de inapoiati si retardati, secretii comuniste mutante, voi chiar nu vreti sa va civilizati? Pai daca presa din franta e rasista slaba si can can, voi cum procedati? ....faceti si voi la fel ca ea???... in loc sa incercati sa o educati si sa va demonstrati CIVILIZATI??? Pffff!
Gigi promite periodic ca isi taie capul. In 29 oct 2007 a zis la fel: ://www.ziare.com/cfr-cluj/stiri-cfr-cluj/becali-spune-ca-si-taie-capul-daca-cfr-ia-campionatul-162240 Avand in vedere ca e prea crestin pentru a minti, inseamna ca e un soi mutant de RAMA
Voda Lapusneanu a dat demult raspunsul la aceasta problema: prosti, dar multi!
Ce nenoorocit maxim! Mulge-ti oiile si lasa-ne jeggoule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.