Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Câți bani a câștigat Istvan Kovacs după ce i-a arbitrat pe Lionel Messi și Argentina la Mondial
0
Ralf Rangnick exclude un blat: „În mod normal, la 2-3 ești mort. A fost ca la Hollywood”
0
Ea este cea mai ghinionistă națională de la Mondial! A ratat calificarea, după o succesiune de evenimente dramatice
0
Fabulos ce a reușit Lionel Messi chiar sub ochii lui Istvan Kovacs
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
ACOLO E MATA CU FAMILIA
EU LA FAZA ASTA SUNT DE PARTEA LUI BECALI...COCOTIERII NE FAC PE NOI TIGANI...HAI SICTIR
Ce sa stie ciobanu frate?Daca vede ca e negru e tigan.Tigan esti tu la gandire tzarambete ce esti.
Magrebian nu magrobian sau ce bazaconii ai scris tu pe acolo de la magreb
cam da, are dreptate. in afara de rusnaci si trupele coloniale franceze au violat prin stadioane dupa razboi nemtoaice cu miile. deci ai lor nu numai ca sunt mai bronzati sau au un comportament si o istorie mai jalnica. tiganii sunt de obicei enervanti, unde pui tigani oamenii nu mai sunt productivi. oricum cand mergi de obicei undeva prin europa acu tiganii din ro sunt aia de care tre sa te feresti. mai e o chestie: francezii mai au albi aproape puri, pe cand noi nu mai avem. doar cocituri
E un bou gigi asta....DAR ARE MARE DREPTATE............si sunteti boi si cei care va considerati mai tigani decat francezii............astia sunt un popor de ciori borate......si ei si broscarii.....de aia trag si ai nostri inspre franta si italia
Negrii lor sunt mai civilizati decat rapidistii nostrii. In toate intersectile din Franta este plin de rapidisti la cersit. Padurile din Franta sunt pline de carutele nomazilor rapidisti. Negrii lor nu fac din astea!
Francezii ne fac țigani ? Câți negri au ei în echipă și câți avem noi? Unde mai pui că pe singurul jucator țigan autentic l-am exportat tot în...Franța. Dar nu trebuiesc judecați prea rau francezii. Asta le e mentalitatea.
Acu 2 zile circuland cu autobuzul fantoma 422, ce merge spre comuna chitila am vazut urmatoarea faza:La un moment dat un grup cetateni imbracati in costume din care mai mult de jumate erau de culoare s-au suit in masina.Unul din negrii s-a asezat fara sa fie atent langa o tiganca cu puradeii in brate...stiti cat a rezistat 20 de secunde si s-a ridicat(din cauza nmirosului evident) asezandu se apoi langa mine.morala?Nu culoarea conteaza ci civilizatia sau mai buine zis lipsa ei.Cu alte cuvinte sa inteleaga si JIJI ce a facut el e rasism, pe cand daca in franata veneau 300.000 de Ionel Voicu nu mai comenata nimeni ca s tigani
Am umblat în toată lumea asta, dar mai proști ca noi nu există!! Am ajuns să ne rupă toți kăkații pe genunchi!! un kăkat ce tine , de exemplu! tu vrei să mă convingi că țiganii noștri sunt mai răi decât cuțitarii din Africa?? Du-te-n sloboz de aici!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.