Alte știri din fotbal
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
1
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
4
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
2
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Daca stiam nu mai returnam biletele de la meciul cu Argentina si le dadeam macar cu cat le-am luat pt meciul de azi. Nici pana in ziua de azi nu am primit banii inapoi pe bilete cu a promis federatia noastra draga. Nu cred ca mai vad niciun ban inapoi :(. Asa imi trebuie daca ma cred in occident, sa comand bilete si totul sa fie ok.
am un bilet la tribuna a 2 est vreau pe el 100 d lei cine e interesat
n-o sa-i impuste nimeni ...stai linistit. Politia e mana-n-mana cu ei ...cum altfel sa mai castige si ei un ban. Spaga e la mare pret in orice domeniu
AR TREBUI SA FIE IMPUSCATI CU TRANCHILIZANT PRECUM CAINII COMUNITARI CARE AU FOST ADUNATI DIN ZONA STADIONULUI SI BAGATI IN CUSCA!!!"POLITIA ISI FACE DIN NOU DATORIA"!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.