Alte știri din fotbal
„Pentru Andrei Nicolescu” » Rebelul Karamoko a stârnit zâmbete după reușita din Giulești: „Toată lumea știe”
0
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Tavitza ar fi trebuit sa fie asa de rau in teren.Ca in parcare si eu pot face ca el.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"de-ai"
Inca un "briliant"de-al ciobanului! Ce a facut Tavi Popescu pentru nationala ca sa se certe el cu suporterii?! Zero! Si cica a sarit si la bataie! Pai cu fizicul lui de pui de Crevedia ,pe cine sa bata? Pe vreun copilas?
tot timpul am avut impresia ca "Tavi" Popescu e supraevaluat ca mai toate tinerele sperante din fotbalul romanesc, insa acum m-am convins de caracterul lui. Ba baiatule, ai dus nationala la un Mondial si ai prins glas? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine e tavi popescu?!
aloo echipa si conducerea nu mai cheltuiti bani pe deplasare a unor tipi care nu au treaba cu fotbalul,stati linistiti acasa in canapea si uitati-va la tv.:)
Marele fotbalist Tavi Popescu si asta,un alt "briliant" ! Ce a facut pentru nationala ?Zero barat. Bine ca e tare in gura. Cica a si sarit la bataie ! *** Pe vreo fetita de clasa adoua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adevarul este ca Tavi Popescu a si aratat mult fotbal.
Ar trebui sa se retraga,mai ales cand nationala e sustinuta de oameni ca tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.