Alte știri din fotbal
Dinamo - LKS Lodz II » 4 goluri pentru „câini” în primul amical al zilei. Hintsa a marcat al debut
3
Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”
1
Ce îl îngrijorează pe Cristiano Bergodi cu o săptămână înaintea startului și pe cine vede favorită la titlu
0
Emoții cu Mazilu: extrema lui Dinamo a rezistat doar 38 de minute în amicalul de astăzi
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu a mai dat un tun financiar: 18 milioane de euro!
0
Pochettino a început conferința de presă scuzându-se: „A fost problema mea”
0
Van Dijk, spre Serie A: „Clubul încearcă să profite de oportunitate”
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
4
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Tavi Popescu la virsta lui ar trebui sa fie mai retinut, e inca un nimeni in fotbalul romanesc.
Stelea era ...portar
Stelea le-a dat direct ***, când l-au înjurat în Ghencea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haha,ce optimist esti!Ce va face la 30 de ani ?Peobabil va fi chelner la Mamaia !Are alura si tupeu destul !Sper ca nu veti gasi tov.gsp,cuvinte jignitoare sau vulgare in acest mesaj !
Păcat de el(nr.Tavi Popescu).Alibec e pierdut de mult pentru aceasta cauza,care se numește fotbal.Daca nu e accidentat joaca prost sau invers.Ce jucător e ala care nu-i place sa dea în minge cu capul.N-am auzit asa ceva pina la Alibec.Si continua sa fie selecționat în continuare.Copilului ăluia de 19 qni nu-i dai cu prajina de nas.Daca Hagi,Mesaj,Neymar,Maradona sau cine se mai vrea a fi,de șeful lui Gigi,la vârsta lui făcea în acest mod cu suporteri,nu mai ajungeau unde au ajuns.Toti aceștia,la înjurăturile suporterilor răspundeau cu goluri,cu foarte multe goluri,nu săreau la bătaie sau înjurau suporterii.Daca acum face asa la 30 de ani,ce v-a face?Dacă eram în locul lui Edy,îl făceam pachet si-l trimiteam lui Gigi cu dedicatia:"spala-te cu el pe cap!"Dar nici Nea Edy nu e antrenor de fotbal cum am crezut.Se crede el sau îl cred alții,dar pina acum rezultatele lui sint zero,din toate punctele de vedere.Si zicea ca a instaurat milităria,dictatura la echipa națională de fotbal.Se vede ce disciplinați sint o parte din acești pseudojucatori,dacă nu toti
Pe teren nu au mușcat din Bosniaci cum ar fi muscat din ultrași.Pocnitorile....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce ar fi sa jucati odata ceva? ca psihicul publicului e facut tandari de doua decenii deja.
N-ai si tu viața? Stai așa 24 h pe GSP
Ce făcuți bobiță? Stiu că esti gigist vechi dar mai lasă din înjurături.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.