Alte știri din fotbal
Marius Baciu și-a ieșit din fire când a văzut ce îl așteaptă în afara stadionului: „Nu-mi închiriez nicio licență! Hai să jucați voi!”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
1
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
5
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
Printre multe păreri : Iordănescu lăsate ca ți se s trica imaginea ! ( pai de ce nu te lași?) I. Dumitrescu același aservit Becali! Jucătorii fcsb supra umflați ( evoluați) și totuși selecționați de familie. Iordănescu!?
Poate sunt eu orb, dar nici cu I.Dumitrescu nu mi-e rusine!! Unde o fi vazut el aspecte pozitive in jocul nationalei? Am avut chiar impresia ca ii e si lui rusine la unele fraze ce-i ieseau din gura, il taiase toate transpiratiile! La asa joc, asa analiza!
Off ma Edy, iti strică ăștia cariera cu aceste meciuri..... Trebuia sa iti pun 4-5 meciuri amicale înainte, cu Burundi,Vatican,Ruanda, Comoros....cu aceste meciuri sigur aveai un palmares positiv.
Da, pai Ilie are misiune. Trebuie sa laude in continuu "perlele" ciobanului, cu scopul de a le ridica cota si sa atace tot ce nu e de la fcfcsb sa.
Hopa si vanzatorul de aprozar cu juma de norma
Jur ca nu sunt genul de om care cauta mereu ce e rau, dar Nationala nu joaca nimic. Ba, nimic. Nu leaga doua pase. Totul e o intamplare. Un hazard. Nu dau in selectioner pentru ca a ales tactica cu 4-8-7-12 sau mai stiu eu ce, ci pentru ca selectia e pur si simplu nejustificata. Fa, frate, o echipa din CFR si FCSB si aia... Macar ala e nivelul. Dar sunt sigur ca nu asta e nivelul Nationalei si nici al lui Iordanescu. Dar nu ai nicio justificare pentru cel putin 2/3 din echipa! Ba, sunt eu ***? Aberez? Joaca ceva Nationala si nu vad eu. Cum adica s-a vazut un plus? Cum adica a jucat bine, dar am ratat? Ce am ratat?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este. cum nu? Este FC Fcsb Mogosoaia, nooo??? :)))
Sunt ceva jucători expirați pe care nu știu cine-i impune în echipa. Aici ma refer la Niță, Chiriches, Maxim, Camora. Ce portar este Niță, care nu apară de 9 luni? Dar tânărul Tarnaveanu nu are loc căci e prea tânăr. Dar căpitanul Chiriches de câte ori a atins mingea? A avut o singura faza când a scos ceva și aia cu emoții. De Camora ce sa mai spun0! El joaca numai pentru echipa adversa, parca se răzbuna pe familie ca și-a luat cetățenia romana.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.