Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
6
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
22
Eugen Vaida, cofondatorul „Ambulanței pentru Monumente”: „Deși există o ...
Libertatea
Achizițiile de armament pe care România le face cu Ucraina prin programul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Piloți români de avioane F-16 povestesc cum sunt doborâte dronele care ...
Libertatea
Mai baieti. Voi nu ati inteles: nu poate fi demis, doar dat afara...!
Îmi place că Burleanu, Iorgulescu și Lucescu, dirijează presa cu degetul mijlociu
"Eu nu pot fi demis!" Turcii care te considerau "sultan" te-au demis ca pe un ienicer...????????.
"Eu nu pot fi Demis ?!...." Vai Tu !... "Mircea Cel Batran " .... Mars mai .... Megaloman - Papusar ....
"mare"antrenor.....
Deh, missul fotbalului românesc nu poate fi demis pentru că: în tot ce-a făcut în fotbal - a fost de vis! Așa o fi dacă nu ar fi o doză indusă(mai ales autoindusă) de subiectivism și dacă ar pune capacul pe oala calificării. Să-i dorim succes diseară și-n America la vară!
Care or fi aia 9-10 jucatori pe care cica i-a „pierdut”?Ca de schimbat...nu prea a schimbat nimic!Or fi aia pe care ar fi trebuit sa-i convoace,dar i-a ignorat?Cu Bosnia cica a fost vinovat arbitrul,cu Cipru cica Razvan Marin(culmea,cel care a dat pasa de gol la primul gol al lui Draguș),iar acum,cine o mai fi vinovatul?Ceasul rau,pisica neagra,dar„nea Mircea”in nici un caz?!
Ce dume de *** obosit are Onoriu...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul (Mirciulicà ) e o mizerie umanà. Dupà ce cà are 3 cuvinte la el,si pe alea le foloseste peiorativ la adresa jurnalistilor,sau a societàtii mai este si guraliv si mereu el e atot-stiutor. Omul tràieste pe timpul lui Ceascà unde el era D-zeu. Dacà te uiti si la alegerile de la FRF, LPF e logic cà noi avem un fotbal de maidan cu conducàtori chitibusari. Dar àsta este atat de arogant cà in curand o sà facà implozie de la atata ràutate si nesimtire.
Cu Bosnia de mici
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.