FOTBAL » NATIONALA » EXCLUSIV GSP / CUM SE VEDE ROMÂNIA - SERBIA DIN 28 MARTIE PE AXA PARTIZAN - STEAUA ROŞIE: VORBESC DOUĂ PERSONALITĂŢI ALE PLAVILOR
Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Trebuie doar sa ne concentram si sa nu ratam ocaziile,pt ca avem o valoare in plus fata de sarbi.FORZZA ROMANIA!!!cei care nu tin cu noi sunt niste frustrati.
Este cunoscut complexul iugoslav pentru fotbalul romanesc.Acum au intradevar o nationala care se poate compara.Brazilia Europei!Joc spectaculos si mai ales eficace!E o placere sa urmaresti jocul sarbilor.Te incanta,comparativ cu jocul nationalei mioritice.Conteaza un meserias care stie sa asambleze valorile pe care le detine,cu indicatii precise nu la voia intamplarii.Nu folosim zestrea natala cum trebuie.Conditiile sunt asa cum sunt.Dar mai ales moda achizitionarii strinilor.
au,au,au...noi,romanii am avut tot timpul o mare problema:am crezut tot timpul ca adversarul ne este superior!of,of.
nu tin cu sarbii dar cred ca o luam pe coaja . sper sa nu fie asa si sa mergem in africa de sud . dar daca ar fi sa jucam la fel ca la Euro , mai bine lasam pe altii .
nu eu doar spuneam cu cine tin la meciul rom-serbia! atat! sper sa fie 2-0 pt plavi!!!!!
dany-viola Daca esti timisorean nu inseamna ca trebuie neaparat sa tii cu sarbii; chiar daca sint mai aproape. Sint oameni mindri si dirji dar au pastrat tot felul de atavisme luate de romani drept calitati,sint de fapt un pic intoleranti si violenti oricum deloc dispusi la dialog. Daca fotbalul ramine doar o lupta fara menajamente si scupule au prima sansa cu noi.
mis timisorean si implicit banatean! mi-e mai aproape belgradul(150km) decat aia de la margine deci tin cu serbia clar ca de altfel majoritate banatenilor pt ca ei au o alta cultura cu ei am crescut cu ei traim cu bune si rele cu ei ne impartim viata pt ca is niste oameni deosebiti! RESPECT SERBIA si sper sa bata cu 2-0 asa cum a zis si jokanovici!
Serbia castiga grupa, Romania daca prinde locul 2 ar fi o mare performanta, dar e destul de greu cu Lituania... Franta se lupta pt locul 3-4 ;))
analfabeti care comenteaza o prostie:))
Daca nici pe astia care au luat 6-0 si 6-1 de la Argentina&Olanda nu ii bati , PITURCA PLEACA IN MM DE TARAN !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.