Alte știri din fotbal
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
8
Dinamovist pur-sânge, mesaj pentru Eddy Gnahore: „Bravo!” » A ajuns la vorba lui Cornel Dinu
3
Știri din fotbal internațional
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
7
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
0
„Spion” pentru Vitebsk » A dat informații despre Craiova în presa din Belarus
0
Cine transmite la TV Vitebsk - Craiova, primul meci al campioanei în preliminariile Champions League
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Ăsta e mai prost decât Hagi ...
Sunt atat de buni bulgarii incat, in 2020, au jucat trei meciuri dintre care au pierdut doua, cu Belarus si Tara Galilor, si au facut un egal cu Irlanda. Daca astea sunt rezultate care sa te faca sa fii optimist.... nu mai am ce sa zic.
Stoichkoave, vezi ca Islanda va bate daca veti ajunge sa dati piept cu ea.
ce-i aici, ba, a intrat toata secuimea ? :)))
Esti la fel de frustrat ca si Stoichkov.
2 ciurucuri de echipe. sa trecem noi de islandezi, ca nu ne incurcam de oricare din astia.
Sa fim seriosi, Ungaria sterge pe jos cu slavii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.