Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
pai chiar aia este,Steaua se chinbuie in cmapionat,dar in europa este singura echipa care ajunge in grupe. mafia din Romania saboteaza Steaua. in fine. bine ca echipa ta de suflet trece acuma cand vad toti prin cele mai crunte umilinte din istoria unei echipe. fcdb aka rusinea romaniei strikes back. adevarata dinamo este in liga a 4-a.
are dreptate 100% burleanu! acest infractor,cu toata clica din jurul lui au distrus de fapt notiunea de fotbal in romania
Da ar trebui sa-si dea demisia daca ar avea un dram de onoare, dar sigur nu are. Ratarea calificarii,era previzibila,deci nu asta ar fi motivul pentru care ar trebui sa-si dea demisia,sunt promisiuni neonorate si ce e mai grav,e faptul ca Burlica e mai rau decat Sandu.
Burleanu e bun orator .si atat.de vorbe suntem satui din 89 incoace .echipa nu joaca nimic selectionerul e pe langa meserie restu e politica.fapt concret este ca suntem o.suntem distrusi.pai clanu becali a facut bani ca au si impresariat jucatori de fotbal.acum impresarii au contract cu admiratori de fotbal .se bucura ca asi iau 10.000 comision
Ia.l pe Palnie si mergeti pe lumea cealalta! Hai, cu incredere! #romanianuefcsb
Nu sunt un sustinator al lui burleanu dar are dreptate. Ti[pic romanesc. Cind am fugit eu de voi acum aproximativ 28 de ani bucurestenii vechi aveau o vorba dexspre voi judetenii sau flotantii . " Nu e bine cind e bine " !
te vom da noi jos si pe tine si pe neamt burleanule si toara gasca ta de amatori din frf cat de curand burleanule
***, frati cu burleanu: ba baiatule, pe tine te cheama sadiku, ***... cauti tu sa-ti dai cu parerea despre nationala ? *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest domn este incredibil. Este prototipul managerului "modern" din Romania. Cand lucrurile ies bine este meritul sau. Cand lucrurile ies rau arunca toata vina si responsabilitatea in carca unei comisii sau a unui subaltern oarecare.El nu e vinovat cu nimic. Toti ceilalti sunt... O lipsa de coloana vertebrala si un tupeu fantastic. Nu isi asuma nimic. Un atarnator si un tiitor de scaun fara verticalitate. Nu e vorba de ratarea calificarii ci de modul in care s-a produs. De lipsa oricaror sperante. Furios e putin spus. Sunt nu numai furios ci si dezgustat, scarbit, jenat si...nu stiu... Domnule Burleanu, chiar nu aveti pic de mandrie? De orgoliu! Banii si puterea sunt tot?? Ce le aratati celor din familia dumneavoastra? Copiilor, daca aveti, ce exemplu le dati? "Faceti orice pentru putere si bani!" Prietenilor ce le spuneti? Cum dati ochii cu ei stiind ca ati facut praf in jurul dumneavoastra? Ca va agatati de scaun indiferent de cat de prost conduceti? Ca va pasa de bani mai mult decat de orice?? Cati din jurul dumneavoastra credeti ca va apreciaza uitandu-se la munca depusa si la rezultate.Cum nu va asumati nimic?? Cat de sarac sunteti ca sa va agatati asa de scaun??Nu aveti alt viitor daca plecati de la FRF? Nu stiti sa faceti altceva? Cat credeti ca o sa stati acolo? Pana la pensie?? Nu aveti nimic sa va reprosati? Sigur sunteti mult mai bogat si mai puternic decat mine in societatea asta bolnava dar eu sunt mult mai sus pe scara valorilor! Mult ma
Sa fim intelesi nu sunt un sustinator al lui Burleanu. ***. Dar are dreptate in multe privinte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.