Alte știri din fotbal
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
1
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
4
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Soția lui Robert Lewnadowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
4
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Nu zicea Dinamo ca voteaza cu Lupescu?
SE VAD ""***""DIN PRIMA DIVIZIE!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O fi câștigat și pe la ligile mari, dar acolo scorul a fost strâns. Sunt sigur că mulți au votat din inerție cu el, știind că va câștiga. Pe Lupescu l-a zdrobit la dubioși: femei, nasturi, popice. +74 de voturi :))))) Acum, fără glumă, băiatul ăsta e bun de politică, la ce manevre știe să facă. Nu înțeleg de ce se irosește la FRF. Sunt curios dacă bietul Lupescu o fi înțeles ce i s-a întâmplat sau încă mai numără voturile :)))))
Nu poate sti această fituica cine a votat pd burleanu și cine pe lupescu . Din pacate pt el lupescu s-a hotărât tarziu sa candideze .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce treaba au Dancu si Chirica cu Daddy Dragnea specialistule in politica?
Dancu pentru CFR si restul sunt susținute de consiliile locale- surprinzător; majoritare PSD. Comunism2.0
TOT DE CAND E DANCU IN PSD...
De cand sunt CFR, Sepsi, Gaz Metan si Iasi ale PSD-ului?
Craiovei i s-a promis finala cupei, Dinamo si CFR au beneficiat de insolventa fara retrogradare in perioada Burleanu, iar Contra selectioner e un avantaj pentru Dinamo. Ambele au jucat pragmatic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.