Alte știri din fotbal
Omul de încredere al lui Hagi pleacă definitiv de la Farul: „A decis să renunțe!”
0
Craiova s-a reunit azi pentru noul sezon » Revenire la campioana României + cine a lipsit de la prima strigare
1
Mărunțiș! Părăsește Superliga pentru o campioană, avem detaliile afacerii
1
Ciprian Deac a primit oferta de la CFR Cluj: „Știu exact ce ne lipsește, pot să ajut”
0
Știri din fotbal internațional
Nagelsmann se bazează pe Manuel Neuer la Campionatul Mondial: „Avem mare încredere în el”
0
Fabrizio Romano: „Ruben Amorim a acceptat toate condițiile” » Cum a devenit portughezul favorit
0
Dick Advocaat primește alt nume în SUA, pentru a evita o confuzie vulgară. Cum îi spun americanii
0
Clipul viral cu Neymar din pauza de hidratare a meciului Brazilia - Maroc
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
ilie dobre,du-te tata la pensie ca dormi pe tine!chiar nu vede nimeni ca tipul e depasit?se incurca,nu pronunta corect...si mai au la rra.pavlica,care se lauda intr-una,tare plictisitor...sunt obligat sa-i ascult ca undeva la tara nu prind altceva .in rest sunt ok cei de la rra.
multe aiureli in articolul asta fara tinta: ce la paris numai?? "doritori ai fotbalului" ( te umfla rasul plansul) sunt si jucatorii si antrenorii si federatia si alti doritori? gazeta sporturilor "calatoreste singura" iar meciul "va avea loc pe tvr1"; caraghiosi mai sunteti
te pina acum
nu vom cistiga in feroe... asta ar fi logica celor intimplat
o apuca saracu macar sa strige goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllll ! cu impiedicatul ala atacant cam greu :)))))
Nu sunt deloc nebuni. Bucuresti -Amsterdam...Amsterdam - Copenhaga si Copenhaga - Torshavn...
Radio Romania:mostra de profesionalism:)
Ba sunteti nebuni 2 escale ? 3 avioane ? =)) Pe unde a luat-o prin Japonia ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La,, valoarea,, pe care o are aceasta ...sperioatoare de microfoane si chinuitor de urechi,trebuia sa mearga pe jos!~dar cum la SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE se poarta in ultimul timp PROMOVAREA NONVALORILOR,a celor ZERO ABSOLUT la capitolul IQ ,pe linia IMPUSA de TOVARASUL ..micuLESCU si ai sai |PUPATORI IN FUND,nu ne mai mira nimic!In acest mod ,din pacate,radio-ul public romanesc o ia pe urmele TVR-ului(amintiti-va de recentele transmisii de finale la rugby unde-din INALTA INCOMPETENTA a unor dobitoci -nu s-a mai transmis festivitatea de premiere pentru ca ...cei premiati erau RUGBYSTII TIMISOAREI-) iar cei care platesc sunt...romanii de rand!pentru ca obolul dat puterii, *** PSD ,trebuie respectat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.