Alte știri din fotbal
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Gardos se antrena serios, iar Rat i-a spus: "Las-o mai incet, TRX!". Parerea mea e ca meciurile nationalei au distrus si programul pentru Steaua, nu doar accidentarile. Forma se datoreaza convocarilor la nationala unde nu exista seriozitate. Cei din strainatate vin in vacanta.
daca turcia bate estonia se va califica la baraj. turcii vor juca foarte bine cu olanda.cine stie cand vom mai juca la mondiale...poate peste vreo 20 ani.
Nu stiam ca expertiza in fotbal se calculeaza in numar de postari pe ziar. Mai degraba credeam ca e un barometru al lipsei de viata sociala (get a life, cu alte cuvinte) sau poate faceai aluzie la faptul ca respectivul e o clona, desi nu prea are fason. In rest omul avea dreptate ca Olanda probabil va pierde in Turcia, ii impartasesc pronosticul, nu fiindca Olanda se va da la o parte ci fiindca in mod natural, lipsa mizei isi pune amprenta si contrasteaza cu disperarea turcilor care vor manca iarba daca de cele 3 p va depinde calificarea la baraj. Intelegi?
si totusi cita dreptate avea MM Stoica, tre sa invingem cu 1:0 in ambele meciuri, nu mai conteaza nici un golaveraj (teoria e buna dar nu e de pus in aplicare in fotbal), Turcia-Olanda e cheia acestei grupe...
dat fiind numarul "imens" de comenatarii din dreptul nickului tau, da-mi voie sa te iert adhoc. esti novice, nu doar pe site, probabilin general. app, cum mai e viata de liceean ?
totusi trecem prea devreme peste meciul turcilor in ESTONIA, nu tocmai o formalitate pentru otomani, un punct pierdut de ei acolo face ca meciul cu OLANDA sa nu conteze, desigur, cu conditia ca si noi sa batem in ultima etapa. HAI ROMANIA.
suntem de rasul lumii, de fiecare data cand trebuie sa obtinem cate o calificare ajungem la mina altora,dar nu vom vedea noi mondialele nici deacum in 10 ani fiindca aceasta ne este valoarea,ce sa ne mai dam rotunzi degeaba fratilor ,voi nu vedeti ca de fiecare data cand este cate o tragere la sorti de la staful tehnic si pana la sefii fotbalului toti se roaga ca sortii sa ne dea in grupa si sa cadem cu cele mai slab cotate echipe si atunci ce sa ne mai miram sau sa fim surprinsi ca iar nu ne-am calificat ,la fel si cu echipele de club in cupele europene se repeta aceeasi poveste
"România-Estonia, Naţional Arena, marţi, 15 octombrie, ora 20:00"... Pe site-ul FRF este anuntata ora 21. Si totusi la ce ora e meciul?
ei nu se uita la televizor nici la meciurile romaniei
nu va faceti iluzii, va fi inca un CM privit din fata televizorului de catre marii nostri fotbaliatori, mai prieteni cu manelele, alcoolul, curveturile, masinile, decat cu fotbalul. ce sa cautam noi la Rio??? sa fim prima echipa el;iminata si trimisa acasa dupa doar 2 meciuri in grupa? sa aiaba aia senzatia ca s-au intors in timp in anii 80? caci echipa nationala sa va arata, ca o nationala din anii80. lenti, fara tactica, imbatraniti si stupizi, dupa chipul si asemanarea mentorului Piturcarul Sef 666.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.