Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Gheorghe Hagi are dreptate!!!! Articol bine scris, adevarat, sincer, onest, practic, curajos. Felicitari!!! In acest domeniu, Gheorghe Hagi este specialistul, expertul, cel care a probat de-a lungul anilor, cu adevarat, cel care stie despre ce vorbeste!!!! Si mai ales Gheorghe Hagi este cel care ARE DREPTUL SA VORBEASCA SI STIE DESPRE CE VORBESTE !!!! Noi, ceilalti doar comentam (indiferent ca avem sau nu dreptul, calitatile si cunostintele necesare pentru a comenta)!!! Asa ca, va rog lasati specialistii sa vorbeasca !!!! Generatia de Aur si-a castigat acest drept !!!! Cei care conduc, din punct de vedere organizatoric, cu salarii platite, fotbalul romanesc, care au ajuns in functie de conjunctura in anumite locuri, bine platite, fara a proba prin fapte valoarea lor in fotbal, TREBUIE MACAR SA RESPECTE ATAT GENERATIA DE AUR CAT SI OPINILE LOR, DE ADEVARATI SPECIALISTI, OPINII PROBATE DIN PLIN DE ACTIVITATEA LOR IN FOTBAL !!!
De cite ori sa mai spunem, obosim dar nu renunțăm, jos cu federația vrem sa vina profesioniști in frunte cu Popescu, hagi, Lucescu, Lupescu,Dan Petrescu actuala conducere in frunte cu burleanu sunt niste amatori nu am respect pentru nimeni de acolo in afara de Rădoi un pic dar pălăria asta e prea mare pentru el da că jucator a fost mediocru dar ca antrenor are atitudine dar mai are. Evoie de multa experiență era mai bi e pe tru el sa stea la u21.
Ati numarat si accidentatii/indisponibilii dintre selectii, sau numaratul pe degete e singurul criteriu?
...pe care cu mândrie o numim Epoca Răzvan Burleanu! :)))
Faiantarul ala de fiu-tau
Așa e, Gică, numai cine nu a vrut nu a mers la națională. Faiantarul apa de fiu-tau nu are ce sa caute nici la tineret, necum la echipa mare.
*** si va dati si voi cum bate vantul. Acum ca a chemat 48 de jucatori. Acum 3 luni ca de ce ii cheama pe aia care nu sunt in forma ca sunt interesele impresarilor. Vai de mama voastra. Decideti ce vreti: Sa i cheme desi nu joaca la clubul lor sau nu sunt in forma ori ca aduce prea multi noi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu sunt de accord cu ceea ce spui ,doar ca nu am impresia ca vorbesti despre Ianis ,ba da cand spui ,,un tanar,,in rest scuze dara nu vorbesti despre Ianis,in postarea precedenta pur sange credeam ca glumesti
Problema noastra a romanilor este ca nu ne sustinem valorile !!! In loc sa fim mandri de realizarile compatriotilor nostri preferam sa-i barfim, sa-i invidiem si incercam sa-i coboram la nivelul nostru in loc sa incercam ne ridicam noi la nivelul lor !!! Pacat!!! Un tanar talentat, muncitor, care face tot ce depinde de el sa joace un fotbal frumos, de calitate, care face antrenamente, sacrificii este blamat si sabotat in loc sa fie sustinut si inteles chiar si in momentele mai grele!!!
Specialistii in domeniu ar spune ca este un adevarat PUR SANGE nu ,,gloaba,, Fiecare cu limitele sale !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.