Alte știri din fotbal
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Start de partidă
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Hegemonia FCSB și CFR Cluj » 31 de trofee și 342 de meciuri europene în ultimele două decenii: azi luptă pentru un loc de play-off
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul zilei în Premier League » A avut loc primul contact între Liverpool și Xabi Alonso
0
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Apreciat de suporteri » Ionuț Radu, întâlnire inedită cu fanii în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Tatarusanu Banel Gardos Tamas St.Radu Muresean Balan Tanase Torje Curelea Mutu
Copii, hai sa nu ne inflamam: e doar un meci care nu poate fi numit nici macar "de pregatire", cu un adversar pur simbolic, singurul lucru care poate fi util in conditiile date e sa observe selectionerul niste jucatori noi! Nu are absolut nici o importanta primul 11, pentru ca oricum nu doar Chipciu si Chiriches vor debuta azi, ci foarte probabil si Luchin, Stratila, Pintilii, Cristescu sau Curelea... Singura "bila neagra" pentru Piti e ca i-a readus pe Nicolita si Balan, care chiar nu au nici o legatura cu echipa nationala!!
Ce ai cu Dodel?! A lovit si el o data mingea gresit - atunci, cu Austria - si toata lumea i-a sarit in cap!
de ce joaca Banel ? Rapa a jucat la nationala de tineret in loc sa fie aici ? pai ce viitor facem cu banel fundas dreapta ? oricum e rezerva lui Sapunaru ...macar sa fie Rapa rezerva nu Banel ... sau ne face pitzi o ruspriza si cu Franta il vedem tot pe Banel fundas dreapta ca va juca bine cu San Marino ?
are masca de aia il baga sa ii sperie pe studentii adversi
Ba cel mai baga pe Tanase asta toata lumea in seama.De ce jucam cu asta nu stiu!Avea viteza si explozie in acel meci cu Austria...acum parca e melc...si la minte si la joc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.