Alte știri din fotbal
Dejan Iliev, prezentat oficial » „Sunt pregătit să dau totul pentru Rapid”
0
Ofertă surprinzătoare pentru Dennis Politic! » Cine a pus ochii pe jucătorul trecut pe linie moartă la FCSB
0
„Am spus că vor veni jucători, nu că îmi doresc jucători” » Constantin Gâlcă pune piciorul în prag: „Nu suntem unde ne-am dori”
0
Daniel Paraschiv a primit 21 de întrebări la conferință: „Nu are rost să ne ascundem!”
0
Știri din fotbal internațional
La ce echipă l-a transferat Genoa pe David Ankeye! » Fostul atacant al lui Rapid nu a convins nici în Serie B
0
Prețuri exorbitante pentru finala Cupei Africii » Cât au ajuns să coste biletele la duelul dintre Maroc și Senegal
0
Dan Șucu îl vrea pe Daniel Bîrligea la Genoa!
0
S-a stabilit play-off-ul din Conference League » Când vor avea loc meciurile
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
REconstructie ? O bataie de joc sau ignoranta (chiar prostie) din partea lui Luce jr: Radoi, Tanase (wow!), Loby, Maftei, Coccis, Roman si Dica. Toti astia sunt fie relicve (vezi Lobont) fie epave (v. Tanase). Aferim si vai de noi!!! Muicaaaaaa.
la misto si caterinca suntem mereu pe primul loc :D fotbal mai putin :))
stati dracu cuminti ca va rupeti mainile...stiti ce-a patit emerson inaintea campionatului mondial...statea in poarta si..A! stai..ca noi nu mergem la mondiale niciodata... eh, have fun kids! :)
Nu il puneti pe dica in poarta ca la cat este de cracanat....o sa ia goluri precum lobont: doar printre picioare. In felul asta ne vom depasi minimul de goluri primite pe meci de la 3 la 6-7. Imi place reconstructia lui razvanel stralucescu: doar jucatori pe final de cariera care nu joaca deloc la echipele lor. Felicitari razvane. Il astept pe Contra si ceilalti "tineri". P.S Vezi ca si Filipescu inca mai joaca. Il asteptam pe la Nationala.
se pune chivu in poarta..apoi si dica..doar de..ce face omu` face si maimuta:))
Până la urmă Chivu nu a părăsit cantonamentul echipei naţionale!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.