Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
4
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Hai Romania!
la final s-ar putea sa ne ajute si o infrangere cu serbia....
mentalitate falimentara!!!!!pentru asta nu ar trebui sa prinda primul 11.baga-l bai pe singurul numar 10 adevarat la ora actuala din tara-Cristian Tanase!!!!!
ce fotbalist eshti tu mah daca te gandesti la egal?tre sa batem pe sarbi ca sa avem sanse...tu sa tii minte de la mine:chiar daca batem si pe sarbi si pe austrieci tot nu st calificati...da adevarul e ca avem mari sanse dar sa fim seriosi pt ca numai asa ne calificam!HAI ROMANIA!
Asta nu numai ca are fata de pr.ost...............chiar este
Jucator Copac trebe sa batem neaparat...mai ales ca luai 1 solist pe Romania!!!HAI ROMANIA!!!SA FIM MANDRII CA SUNTEM ROMANI!!!
Eu zic ca si o infrangere la scor ne ajuta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.