Alte știri din fotbal
Dinamo i-a prelungit contractul lui Cătălin Cîrjan: ce clauză de reziliere FABULOASĂ i-au fixat roș-albii
2
Răspuns OFICIAL! Decizia UEFA în speța „Vladislav Blănuță la Dinamo”
0
Gigi Becali, ședință de URGENȚĂ la FCSB! S-a dus peste jucători la baza de la Berceni
14
Care Duarte a venit la FCSB? » Debut de coșmar al portughezului
1
Știri din fotbal internațional
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Felicitări pt calificare.... deși a fost obținută chinuit, este totuși o performanță! Ps: hagi jr modest rău, mâna moartă! Este INCREDIBIL cum unii îl văd fotbalist; mie mi se pare că n-are absolut nici o treabă cu fotbalul
Nea ziaristule, nu ai obosit sa il injuri zilnic pe Ianis? OK, nu este cel mai bun jucator dar sa stai zilnic pe capul lui mi se pare o iditenie demna doar de mintea ta. Este, totusi, un copil, un pustan pe care voi, ziaristii, il injurati in fiecare zi, mandrii tare ca puteti sa o faceti. Totusi, nu va este rusine? Sunteti cei mai mari dusmani ai lui, sunteti ca hienele flamande care se reped asupra unui ied ranit si ma intreb cum de va rabda oglinda. Te-ai intrebat vreodata ca poate Ianis are nevoie de liniste? Nu ca mintea ta nu poate fi normala.
M-ati banat pentru ca am spus ca Ianis nu e jucator de fotbal. Am vazut si aseara ce impiedicat este. Morutan a aratat a fi cel care a mers sa limperzeasca jocul! La faianta, bre, Ianis!
1. Calificarea e fara indoiala un succes. Fara ratarea de penalty, din Danemarca, fara un penatty aiurea, dat aseara, iar noua ni s-a refuzat, la 0-0, unul clar si limpede, eram noi primii. 2 M-a impresionat tehnica cu minge a danezilor ( receptie, pastrarea posesiei, pasa), rodul unei scoli serioase, dar nici unul de la ei,nu poate face. cu mingea, ce face Matan sau Morutan , sau Olaru. Pacat ca, global,, echipa noastra se exprima neunitar. 3. Yanis Hagi este, fara indoiala, un mare talent. Plateste tribut ca nu are o zona fiza, e folosit mai mult extrema dreapta si acolo poate cel mai putin, desi se straduie. Are nevoie de incredere, dar are o perioada tulbure, cu realizari mnai slabe. Se vrea sa fie imediat ...ca Gica,...si nu se poate, duce povara numelui, dar nu ma indoiesc va reusi ca isi ridice nivelul, are si oe Gerard ( mare om de fotbal). Sa avem rabdare cu el
Eu cred ca e mare lucru aceasta calificare la europeanul de tineret. Mai ales cuplata cu precedenta calificare in semifinale, spune ceva despre aceasta generatie de tineri fotbalisti. Chiar nu ma intereseaza ce medie de varsta are Danemarca, pe mine ma surprinde placut faptul ca Romania merge bine si sudeaza calificari, in ciuda faptului ca antrenorul actual este un pafarnist fara scoala si fara experienta, in speta ilustrul "nu faceti ca el" Adrian Mutu. Copiii astia ne dau speranta ca in loc sa ne batem cu Luxemburg pentru grupa a cincea valorica, in viitor macar vom avea o sansa mica sa ne calificam la un turneu final si cu nationala mare.
"Perla" ciobanului adica Man s-a facut de ras cu Ucraina U21 dupa care a fost convocat pentru nimic la Nationala mare doar ca sa nu i se strice cota construita artificial in acest meci decisiv cu Danemarca. Aceasta manevra arata de fapt cat da ciobanul puscarias pe Romania si pe echipele ei reprezentative.
dute ma strump cu isaila al tau...
Stoichita *** sa umflat acum de cand e la federatie de zici ca el a inventat apa calda ...... Doamne pana sa te angajeze astia fara vre un merit al tau nu ridicai capul din pamant bai sluga oierului puscarias ..... frf = mizerie !!!+
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai *** cu steaua ta ...esti prost facut gramada
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
1- Meritul pt. aceste calificări ii revine exclusiv FRF in frunte cu Dl. Burleanu ! 2- Hagi Jr. a demonstrat in aceasta seara , ca a fost umflat cu pompa de presa *** a lui Gica Hagi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.