Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
6
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
4
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
ai dreptate cu stoichita. el e de fapt imaginea sugestiva a rateurilor de la echipa nationala, un neica nimeni promovat de burleanu, alt neica nimeni.
Nu styu de ce îl tot lauzi pe Vochin cum ca a inventat el gaura de la covrig. Mai baiatule pricepe si tu ca regula u 21 este o regula toxica, ea ne ofera o falsa senzatie de performanta,mascând de fapt dezastru din zona juvenila si incompetenta FRF de a gestiona eficient aceasta zona . Daca lucrurile ar fi normale nu ai avea nevoie de nici o regula pentru a promova tinerii talentati . Pricepi ?(nimeni in Europa nu are regula u 21 . Oare de ce? )
Imi pare rau dar Isaila nu prea a mai prins si generatia asta de jucatori...
Ciobanul se tot razbuna pentru titlul pierdut in fata Viitorului si mai ales pentru umilinta cumplita de a fi mers degeaba pe la TAS, in hohotele unei tari intregi. Faptul ca se preteaza sa se razbune pe HAGI (care l-a facut om , l-a bagat in fotbal, l-a imprumutat cu bani sa-si inceapa afacerile ba l-a mai luat si pe semnatura cand era la puscarie) si CA O FACE PRIN COPIL arata cine este de fapt puscariasul din Pipera...
Mortuare
Trimite-l la gsp, îl prăjesc ei bine :)))
E post :))))
Un singur comentariu, referitor la punctul 2. Căpitanul danezilor a jucat săptămâna trecută în amicalul de seniori cu Suedia, debutând la naționala mare. Apoi, s-a întors pentru acest meci oficial la tineret. Informația a fost dată de comentatorul meciului de aseară. Lucru de neconceput pentru noi în cazul Man, de exemplu.
Bine ca mi-am luat peste...
Evenrual coroane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.