Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Avem o singura concluzie: trebuie sa faci pe placul lui Becali, altfel e scandal in Romania
… petardanescu e praf ca selecționer … ca antrenor e băiatu’ lu’tata … puiu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
1. Selectioner experimentat, dur, fara prietenii in liga 1 si cu impresari. 2. Seriozitate la jucatori, sa isi dea viata ptr culori, sa nu mai vada in nationala doar un prilej ptr a isi gasi cluburi, salarii mari...3. Un nucleu de baza, sa nu mai schimbam primul 11 la fiecare meci. 4. Gigi si Gica sa nu isi mai impuna jucatorii la nationala...frf si selectionerul sa taie in carne vie cand mai apare cate unul care face galagie a nu a jucat nu stiu ce jucator. ! Cand aceste conditii vor fi indeplinite, poate vom avea din nou o nationala cu care sa ne mandrim !
Ce atu visati flacai? Cand vom juca cu echipe care fac pressing agresiv singurul atu o sa fie bufa in tribune. Si vad ca nu e zi fara sa il promovati pe al mic al ciobanului. Lasati-l sa mai creasca si abia atunci sa joace mai multe minute. Nu aveti articole si tot veniti cu analize si referate. Vedem ce ciorba de castane vom face in Liga Natiunilor. Dupa Edi cine urmeaza? Pintilii?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.