Alte știri din fotbal
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Adik daca iau ei puterea inlocuiesc antrnorul doesn't matter what......
Ce gasca visezi ? Astia toti sunt stelisti, dar ii propune Prunea, un dinamovist.
Pfffff, tara de tot rasu! Dupa moda politicului unde avem un penal care conduce senatul, alt penal care conduce camera deputatilor, plus pleiada de penali care conduc partidele de opozitie, ne trezim ca nici in sport nu ne lasa sa fim curati. Avem unul acuma la FRF care e vai de el si cea mai buna varianta de a-l inlocui e o echipa construita partial din ... penali! Doamne in ce tara traim.
Toate variantele sunt plauzibile, însă problema României nu o constituie doar antrenorul, ci și lotul de care dispune, iar în privința șanselor de calificare ne vom edifica când se va trage la sorți.:)
Ar fi foarte bine! N-a demonstrat nimic ca antrenor Contra!
Aveti echipa voastra !?? Poate jucati voi calificari cu ECHIPA VOASTRA. Cu pleiada sa duceti pe unde a fost Gica Popescu. Halal viitor de aur are fotbalul cu fantezisti de genul Prunea Penescu. Generatia de aur coclit !
Ce sa caute Prunea candidat la FRF? Altul mai bun nu se gaseste? A uitat Prunea cum primea spagile grase de la Cornel Penescu? Vrea sa fie sef la FRF ca sa ce? Sa-i invete pe toti sa ia spagi? Vrem sa-l dam jos pe Burleanu si sa punem unul mai prost ca el?
Cum altfel??? cel mai urat caracter al generatiei '94 s-a gandit el sa dstruga imginea munca a unor oameni care fac o treaba curata...cum sa se asocieze numele unor OAMENI ca: Dan Petrescu,Hagi si altii cu un om murdar si plin xe venin.
Dupa navala de penali din politica iata ca se porneste iuresul si in fotbal, nu ca pina acum a fost altfel.
Viseaza si Prunea,el nu aduna nici 5% din voturi inttr-o lupta cu Burleanu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.