Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
8
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane surprinde: „Cel mai bun meci al nostru de până acum din acest punct de vedere!”
0
Selecționerul dat afară după eliminarea de la Mondial, tratament uluitor la revenirea în țară: televiziunile au luat o decizie fără precedent
0
De ce joacă Belgia în echipament albastru la meciul cu Senegal
0
Echipe de start la Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Decizia în privința lui Lukaku
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Nici eu nu înțeleg de ce nu e convocat Radu. Alibec vine din lipsa de soluții, nu avem vârfuri.
Luminati-ma și pe mine: Alibec prinde lotul. Ionuț Radu, nu. Ca valoare, amindoi otova. Ceva talent care se risipește. Radu se mai poate schimba, îl chemi , macar mai prinde încredere, mai ales după ce prostie a făcut la Inter . Pe cine a supărat omul ăsta că i s-au închis porțile naționalei.Pe jucători, antrenori, impresari oameni din federație ?
Mai nou, nu mai e asa de titular.
Eu nu înțeleg ce mai poți aștepta de la niște jucători ca Titu, Hanca, Rotariu... Convocarea ultimului e chiar jenanta, e un jucător complet ieșit din forma ce joaca la o echipa de un nivel de semiamatori. Adică bine ca jucători de la echipe din Serie A sau Bundesliga nu erau aduși pe motiv ca fac tușa și nu au ritm de competiție, dar aducem jucători ce joaca într-un fotbal fără ritm.
Si totusi, Chiriches cu toate probeleme lui, e titular la o echipa de mijlocul clasamentului in Serie A, adica mai mult decat ceilalti convocati.
daca stii un pic de dribling il intorci pe chiriches ca pe clatita
Măgari. Să nu-l chemi pe Adeyemi, e răutate clară.
Nu stăm. Ne salvează păcală.
nu sunt destui fcsbisti in lot? astia sunt "stranierii" urmeaza si "locali" gen cretu, cordea si nu ultimul vlad. penibilul sfetvich.
Daaa, surprize f mari ⚽vom sta din nou acasă⚽
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.