Alte știri din fotbal
Amatorism fără margini la Campionatul Mondial! Echipa a ieșit de la vestiare cu un jucător în MINUS
0
Mauro Pederzoli are o nouă echipă, după despărțirea de Rapid
0
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declarații doar din biserica ridicată în Pipera: imagini spectaculoase din interior
0
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Știri din fotbal internațional
Uluitor! S-a egalat deja recordul de autogoluri la un Campionatul Mondial
0
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: răsturnare de situație pe SoFi Stadium » Clasamentul în timp real din Grupa D
0
Trei echipe calificate din Grupa F: avem primele dueluri-șoc din 16-imile Campionatului Mondial
0
Se simte presiunea? Julian Nagelsmann a răbufnit, după eșecul cu Ecuador: „Vă rog, încetați să vorbiți prostii”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Doar in Romania se poate ca un patron de club sa fie si selectionerul nationalei si doar in Romania se merge pe ideea ca sa fie presedinte al FRF un pm care a facut puscarie pt frauda!!!! Sandu a fost un presedinte de ***, noroc cu calitatea jucatorilor si a fost inlocuit cu un alt presedinte mai de ***. Omul e mediocru si arata chestia asta prin managementul prost, oamenii de care este inconjurat si alegerea selectinoerilor la toate categoriile de varsta. Iar asta e votat presedinte de majoritatea presedintintilor de cluburi de fotbal din Romania. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sant discuții inutile, dar au un scop, Hagi trebuie pus la zid și lovit din toate părțile.Atunci am jucat cu patru atacanți și nu am reușit sa înscriem, Rudonia a prins un șut și a scos România.Acum trebuie vorbit de Burleanu care a pus tot mâini moarte.Hagi nu va mai antrena nationala niciodată.Stie ca dacă vine, va fii terminat ,presa de abia așteaptă sa îl devoreze.Hagi are câștigată o cupa UEFA și o supercupa europeana,mediocru nu a fost, a fost un decar adevărat.
Adica sa le faca Federatia stadioane si academii patronilor de cluburi? Sa nu le dea si bani ca nu le distrug?
Barajul cu Slovenia am avut ghinion. Nu am văzut naționala noastră atacând atât de mult, dar nu a vrut sa între in ate. In meciul tur, Stelea a luat gol de la un sloven care nu marcase in 71 de selecții și de lângă linia de fund, portarul slovenilor a fost excepțional. Mai repede tind sa cred ca nu calitatea jucătorilor ne-a adus aici, ci mentalitatea lor și automulțumirea.
Klausz *** mai prost decat el mi a fost rar dat sa vad.... pai dk Hagi a fost mediocru sau ce ai spus tu.... la Barcelona si Real Madrid....... nici macar nu se poate comenta.......2 din primele 5 cluburi ale lumii din toate timpurile l au vrut ca jucator, ...........................
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca Hagi a fost mediocru si ca jucator...vorbesti degeaba.
Dinule, inteleg ca ai tu asa o ciuda pe conducerea federatiei; de-aia ai scos propunerea asta mirobolanta. Dar hagi e un pericol mult mai mare pentru sanatatea fotbalului decat federatia. E un mediocru care cumva s-a cocotat intr-o autopozitie de mare jucator, cand a fost mai mult rezerva si titular doar in Serie B si Turcia. La nationala si-a arogat meritele altora. Dar astea au trecut, in materie de antrenorat e clar ca nu-l lasa capacitatea intelectuala sa fie selectioner. Nici caracterul, as adauga...
Il vrem pe Bratu sau Lobont la nationala. Antrenori tineri care stiu cum e sa o iei pe coaja. E exact next levelul care ne lipseste. Hagi dupa primele esecuri ne-ar explica faptul ca nu jucatorii si antrenorul e devina ci faptul ca lui nu i s-a facut statuie.
Eu unul nu-l vad pe Hagi un antrenor bun. E vanitos, dominator, iar în același timp intelectul lui nu bate recorduri.
Destept Dinu. La misto zice ca il vrea, dar cheia e ca "acele schimbari nu au fost facute de el". Adica e pe fata, schimbarile le faceau si le fac fratii sa vanda marfa, nu conta calificarea. Despre ce personalitate poate fi vorba la un individ care spune "nu am vrut sa fiu selectioner, m-au impins..."??? Cine? Logic, fratii. Ce sa le transmita el jucatorilor? Abunda netul de resursele intelepciunii lui. Ar trebui impus un prag minim de iq pentru postul de selectioner.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.