Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Craiovei, dorit de echipa lui Alexandru Mitriță
0
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
Andrei Rațiu a ratat la limită Europa, dar mai are o șansă
0
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Ucraina, Ucraina”. Max Korzh a adus atmosfera din marile peluze europene ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
la imaginile cu Alex Chiciu se vede cum acesta nici nu urmareste minge.. ci piciorul adversarului sa se agate de el.. deci e simulare.. la grigore a fost urat.. rosu clar
Asa cum GSP-ul avizeaza orice ortegă...
tu atata sti ba craciunescule, sa dai in altii si sa te ridici in slavi. du-te ba la munca!
muti prostani dar de aia autentici ,, populeaza,, forumul asta... craciunescu are dreptate daca mazeta diaconu ii dadea nota pe care o merita *** din portugal, adica de nepromovare, asta nu ne mai arbitra.... ce nu intelegeti chinezilor ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce are coada vacii cu stampila primariei.Se cunoaste Craciunescule ca esti un frustrat.
daca nici la Stancu nu a fost penalty dupa 100 de reluari , nu-mi mai trebuie verdicate de la marele Craciunescu ! il loveste peste piciorul stang !!!!
stil nea nelu, bineinteles. daca diaconu i-a dat nota buna, de ce i-a dat ca nu merita, daca i-a dat nota rea , de asta ne-a tras-o aseara. cum o dai nu e bine ! Important e ce i-a zis dupa meciul observat, diaconu , acestui arbitru, de crezi tu ca asta la facut sa fluiere asa. dar de prestatia nationalei nu va legati ? preluari gresite, pase direct la adversar. astea au fost in regula, doar terenul si arbitrul au fost de vina? ce ne mai place sa ne mintim in continuare !!!
cat de penibil sa fii ca sa faci aceste afirmatii...deci de vina pentru rezultatul de azi este Deaconu pentru ca i-a dat nota de trecere arbitrului la meciul precedent. Daca n-ar fi din rautate, sigur ar fi de camasa de forta la spitalul de nebuni...
asta e mentalitatea/gandire de om din lumea a 3-a. ca e bine ca sunt si altii mai in urma ca noi. pe noi ar trebui sa ne intereseze de scoli, spitale, drumuri, de construit puscarii ca sa bagam toata clasa politica acolo. cam la asta ar trebui sa ne stea gandul,
Hahahahhah cate penalty refuzate...? Da noi pierdem vreodata ca suntem Slabi?? Penibili..? Noi tot timpul de 20 ani pierdem numa ca ne fura arbitri.... Hahahahhaah fotbal de tot ***... Eu eram surprins daca am fi castigat.....slabi.. Si gata.. In cluburi si birturi cu gelatii astia :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.