Alte știri din fotbal
„I-am desenat o inimioară cu ruj pe uşă” » Ce face acum modelul care l-a exasperat pe Becali la FCSB: „Păpușa de pluș nu e de la vrăjitoare!”
0
Clubul din Superliga nu mai poate folosi propriul stadion! Varianta de urgență
0
Ce pierde FCSB prin plecarea lui Mihai Lixandru? » Raportul Wyscout oferă un verdict clar
2
Marele pericol în cazul lui Ronaldo Romario Webster, noul fotbalist al Universității Craiova
2
Știri din fotbal internațional
Dorinel Munteanu, supărat după două săptămâni de Mondial: „Favoriții mei nu m-au convins deloc”
1
Ecuador - Germania și Curacao - Coasta de Fildeș » Nemții sunt calificați! Calculele celorlalte 3 naționale
0
FIFA reprimește Rusia în competiții! Prima naționala care beneficiază de clemență
1
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Maxim a raspuns injuraturilor din tribuna cu alte injuraturi. Eu cred ca a procedat corect. Exista la noi o opinie deplasata ca nu ai voie sa te iei de supoprteri si de ziaristi. Ma lasi?
de unde esti asa de sigur ca ar fi marcat Benzar sau te iei dupa unghiul fabricat de fecsebistii vostrii de la Digii care erau toti in Baraca aia si mureau de ciuda ca nu a marcat unul dintre ai Nasului sau Finului ,ca astia tin afisul in Campionat si Nationala Romaniei ,Maxim care a refuzat oferta Ciobanului ,pune piciorul la maximum sa nu ne facem de ras cu echipa unui Italian si inca vre-o 10 -13 Vozganiani
ba stoichita , c cauti ba tampitelule p scaunul ala ? tara nu se injura niciodata !!! intai sa invete imnul romaniei , sa prinda 11-le echipei d club ........ e mult d lucru sa-ti reprezinti tara , asa k d maximuilovic asta nu avem nevoie !!!
"Chiar a înjurat Maxim? Serios? Îmi pare rău! Nu cred că a vrut!" - he-he-he... bun, dl. Stoichita, suntem siguri ca un jucator atat de valoros si bine-crescut nu putea fi un *** nesimtit, va credem. A vrut, probabil, sa explice suporterilor de ce s-a bagat, ca musca, sa ne anuleze un gol valabil, dar i-a iesit o injuratura. Se mai intampla, mai ales la astia de teapa lui...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu ne legam de faptul ca fotbalistii sunt cam slobozi la gura chiar si cand imbraca tricoul reprezentativei, ca atunci Budescu si Alibec nu o sa mai ajunga in veci la Nationala... Violenta de limbaj vine din tribune, iar ieri unii "sustinatori ai Nationalei" (organizati in galerii sau doar ca voci individuale autorizate - cu inalta competenta fotbalistica insusita de prin publicatiile "sportive" obediente fcsb) chiar au venit la meci doar pentru a se rafui cu Daum, Burleanu si - selectiv - cu jucatorii romäni.
gandire de fcsb-ist. in primul rand cat de p****t sa fi sa te duci la un asemenea meci, nici gratis nu ma duceam ca n-aveam ce vedea si in al doilea rand baiatule injuraturile din tribuna nu i-au lezat urechiile doamnei si nu l-au lasat marcat pe viata pe sarmanul copilas?
Nu gestul ăla mi se pare cel mai reprezentativ ptr IQ-ul lui de 1 digit, ci intervenția de la șutul lui Benzar cu care a anulat un gol sigur și frumos, nu unul în care se lovește mingea de tine și intră în poartă. În rest, după ce o să se spargă un pic în figuri la noua echipă, vom descoperi iar o conspirație a antrenorilor din Bundesliga ce-l va trimite pe bancă. Pe bani mulți. Norocos băiat...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e o seară bună, dar bine că am câștigat", a declarat Stoichiță la TV Dolce Sport. De ce e bine ca am castigat?Pai la ce a jucat nationala noastra mai bine nu am fi castigat si poate isi facea drogatul bagajele si ne lasa in saracia noastra.
SUporter FCSB , corporatist de carton , care se crede buricul pamantului ? Asta esti tu . Maxim ? Bine ti-a facut . Si noi va dam multa ..... Iti dau si eu ? Imi faci si mie o petitie ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.