Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Cutremurul stă doar în capul vostru, domnilor jurnaliști. C. Contra lasă de înțeles că față de precedenți selecționeri el chiar îi va da în judecată pe cei care-l acuză de fapte mincinoase. Ca în multe cazuri titlurile sunt exagerate, cerșesc vizualizării. PS. Asta oricum nu-l scuză pe C. Contra de alegerile făcute la națională. Dar voi presa aveți obligația să veniți și cu dovezi clare, nu mai scoateți din context doar ce vă convine.
Contra a vrut să spună altceva, dar el vorbește limba romana la nivel incepator, iar ziariștii o înțeleg tot așa.
Nationala va avea probleme serioase datorita scandarilor rasiste si xenofobe!Pacat ca rezultatele sint umbrite,atat in Malta cat si cu Norvegia,de scandarile rasiste si xenofobe a galeriei romanesti impotriva maghiarilor.La acest meci,nu au fost nici macar arbitrii maghiari,sintem in grupe diferite....Ce are sportul cu cererea plecarii maghiarilor din Romania?Ce inseamna lipsa de educatie si inteligenta,ce inseamna sa fii ***,suburban si rasist...faci din aceasta tara o natiune de sovini,si xenofobi, pentru care am platit si pana acum,dar sintem recidivisti,si acum vom avea parte de o sanctiune drastica,poate si excluderea nationalei din competitie !!!FIFA si UEFA sa autosesizat de aceasta data urmata si de alte reclamatii sosite din partea unor organizatii internationale si nationale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai...Contra doar s-a intors de la A.S.Roma-unde era...responsabil cu buna dispozitie in vestiar!Iar la U.Cluj a continuat cu comicariile- cu pensionari,gen Florescu!Chiar ca vinovati impresarii!Al lui si ai jucatorilor cu care a dat "spectacolele"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.