Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
11
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede în Marseille - Liverpool » Cum i-a păcălit Szoboszlai
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
la nationala ar trebui chemati cei mai in forma jucatori indiferent de varsta. Un lot puternici se incheaga cu elanul tinerilor si cu experienta si calmul batranilor. Desi la 35 de ani nu ai cum sa fii considerat batran. Ca performante fizice este posibil sa fii depasit de altii mai tineri, dar fotbalul e o meserie ce se bazeaza pe angajament fizic si psihic dar si pe experienta si cunoastere a tuturor aspectelor jocului. Cred ca Budescu nu poate lipsi la ora asta de la lotul national. Despre ceilalti 3 mentionati nu ma pot pronunta, depinde ce alternative are Edi. Oricum el decide
Problema este ca cei enumerati se descurca mult mai bine decat cei cu zece ani mai tineri. In acelasi campionat modest!
Poate Săpunaru se descurca, dar parca pe un post nu chiar deficitar, consideri ca mergi pe perspective mai de lunga durata. Budescu n-a avut vreodată ce cauta acolo, el nu din cauza vârstei nu face fata.
Ps: 1/4. Lista mea era decenta.
Fără sa citesc articolul, promit, incercam: Deac, Camora, Balgradean și Hoban.
Cei 4 jucători se descurcă în campionatul nostru,un campionat modest.Dar ei nu pot face față efortului fizic cerut de un meci.A trecut vremea celor 4. În rest vor fi luați cei mai în formă jucători.
Hai sa fim seriosi, are relatie buna cu sefii de la CFR, nici macar nu a incercat sa negocieze sa-l lase liber. S-a folosit de oferta FRF ca sa obtina avantaje mai multe la club.
Daca ne uitam la ultimele meciuri ale lui Sapunaru si Tamas la Nationala vedem exact de ce nu mai sunt chemati... Deac, e un mic mister pt mine, are meciuri excelente la club, la Nationala s-a cam facut de ras meci de meci, probabil nu e folosit cum trebuie, daca il expui la jucatori cu ceva viteza e terminat. Budescu e singurul de care se poate discuta... daca e capabil sa alerge 90 min.
Ai dreptate, dar nu te intrec pe tine si pe vasilica cel atarnat de sirena. Voi nici nu stiti cu cine vorbiti, niste papagali. Ce treaba am eu cu Karagandi? Pai voi aveti curaj sa vorbiti cand v-ati facut de rusine cu toate echipe cu care ati jucat anul trecut in Europa? Numai cine n-a vrut nu v-a batut. Rusinica.
Corect 100% . Dovada este oferta făcută lui Pintili..... Păi daca ai plecat certat, atunci iei asistent pe Pintili.... Au fost bărbi.... A fost totul calculat din toamnă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.