Comentarii (7)
623506571124451
Marian Iordachescu  •  01 Septembrie 2019, 23:42

Foarte bine a facut Radoi ,portarul Universitatii Cluj e mult mai valoros fata de Andrei Vlad de la FCSB

350704442505376
Marius Ivan  •  01 Septembrie 2019, 22:43
Postat de draxter pe 01 Septembrie 2019, 21:04

Vlad nu e de liga 1 dapai de nationala

bai dar tu esti de liga 1? cat fotbal ai jucat la viata ta/

Marius Ivan  •  01 Septembrie 2019, 22:42

bai jucati fotbal sa vedeti cum este nu sa comentati. de comentat poate oricine sa comenteze.jucati sa vedeti cum este sa te rupa la picioare alt jucator si sa nu mai poti juca vreo 2 sau 3luni si apoi vb. sunteti niste *** care nu stiu ce e fotbalul

Marius Ivan  •  01 Septembrie 2019, 22:39

bai nu mai comentati atit ca vlad nu e bun ca nu stiu care nu e bun. voi sunteti buni? puteti sa duceti un meci de 90 de minute in ritmul lor? nu puteti. toti sunteti niste burtosi care dati din gura jucati fotbal pe tern 90 de minute sa vedeti cum este. eu am 50 de ani si duc un meci de fotbal timp de 90 de minute fara probleme si nu sunt profesionist. vedeti va dracu de farfuria voastra si nu mai comentati numai prostii

draxter
draxter  •  01 Septembrie 2019, 21:04

tristan
tristan  •  01 Septembrie 2019, 20:18

Poate noi microbiștii nu ne pricepem dar nu înțeleg cu un gafeur ca și el e în lotul FCSB și chiar și la națională de tineret.. Rar am văzut portari care sa gafeze atât de mult și de des.. Numeri pe degetele de la mana meciurile bune făcute de el... Probabil o fi genial la antrenamente.... Și eu sunt genial la fotbalul din curtea scolii dar totuși trăiesc din salar de inginer.. :))

turbozero
turbozero  •  01 Septembrie 2019, 18:55

:))) tocmai cand dur-bozoanca a gresit grav la golul 2 al lui metaloglobus(gol luat cu capul din 2-3 metri :)))) oricum e rezerva adica spectator.. anul trecut a facut tone de meciuri bune anul asta e slab