Alte știri din fotbal
Replica lui Flavius Stoican când a fost întrebat despre viitorul lui la Farul
0
Denis Alibec a rămas liber de contract și și-a anunțat decizia, imediat după Farul - Chindia
0
Ilie Dumitrescu a tras semnalul de alarmă la Farul
1
Ionuț Larie, căpitanul Farului: „Era foarte urât, numai noi și Hermannstadt, săracii...”
0
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
2
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
Loredana Groza a îngenuncheat în fața Nadiei Comăneci. Moment inedit la ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Îl crede cine pe Ioan Bekalj ? Umfla și el cât poate ca să se mențină pe linia de plutire...Impresar încă nu poate fi după perioada petrecuta la bulau.
Ultimul an de contrac. Nici o jenă, așa cum scrieți, așa au grijă medicii de români, autoritățile în raport cu contribuabilii....
Ca și în anii '90 când jucau la campionatul mondial, mintea fotbalistului român îi era la cum să prindă un contract mai bun la o echipă de club decât să fie focusat pe meciul din optimi. Vom avea soarta acelui ( acelor ) meciuri de după grupe adică înfrângerea.
Aia cu Borussia care punea presiune e soparla impresarilor care probabil ca au avut un blat cu impresari legati de nemti ca sa se intereseze de Man. A fost pentru a ajuta negocierea de salariu. Altfel Man era acum la Borussia daca il doreau cu adevarat, acum ar fi platit pe el mult mai putin decat va costa dupa prelungirea contractului si dublarea salariului.
E prost ăla care crede el că este în stare să judece! Fugi bă, cu "înțelepciunea" ta și ai grija sa nu ți se reverse ... "istețimea" că debordezi de ea !
Deci se pot lua 2 milioane si in Europa, nu doar la arabi... o fi auzit si Coman?
...si a atins obiectivul ...sa vedeti acum cum joaca Man...
OK, nu e prost cine cere…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.