Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Petrescu ar prelua naționala doar calificată de altul la vreun turneu final.
Si nu numai atat,nu vrea sa-si asocieze numele cu aceasta conducere de la FRF,probabil daca Lupescu ar fi castigat alegerile ,acum nu mai vorbeam ca Nationala nu are Selectioner,nimeni nu se baga ,sa-si strice imaginea.
Plateste tu. Dacanu ai, poate iti imprumuta Tanase.
Aici nu este vorba de bani sau clauze. Petrescu a procedat corect refuzand nationala, din doua motive simple 1. La CFR este foarte apreciat pentru munca depusa. 2. Daca ar fi acceptat sa antreneze nationala, dupa primul meci pierdut, ar fi fost tarat prin *** de majoritatea, exact cum sa intamplat si cu restul antrenorilor de la nationala. din pacate, astia suntem noi Romanii... O sa mai treaca vreo 50 de ani pana o sa stim sa apreciem valorile
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo domnule Udrea,ar fi bine sa citească și d-l Porumboiu acest articol ,ca să vadă că”daca ai un contract cu o echipă,nu poți pleca asa cum vrei”.Așa a refuzat și Hagi și Lucescu și Olăroiu și alții!!!!!
După mintea unora Petrescu ar fi trebuit să-si plătească clauza și să antreneze gratis naționala sau chiar să aducă bani de acasă, oricât de patriot ai fi nu e corect să plătești din buzunarul tău de dragul naționalei.
Cum se poate ști ” Banul este Regele „ în fotbal și atunci ne mirăm de ce Bursucul Plângăreț a ales Banul. La Varza a la Cluj are un salar fix + prime de joc aprox. 50.000 de euro pe luna, bonusuri pentru castigarea titlului. Deci undeva are dreptate să refuze propunerea . Cum marea majoritatea devin cu trecerea timpului sclavii banului și evident calici și acest individ este unul din aceia care nu îi mai satură D-zeu. Ce naționalism...ce patriotism .
Burlică & Co. nu scot bani din buzunar ci bagă ! Cum dracu vrei ca în 2/3 ani să devină nababi ?
Toată lumea acum uita un lucru: și Hagi și Petrescu se lamentau înainte despre faptul că ei își doresc FFF mult sa antreneze națională dar nimeni u ii solicită pt asta!!! Și când au fost puși în fața faptului împlinit, au arătat că e cale lungă de la vorbe la fapte! Au dovedit că nu sunt așa de patrioți pe cât se tot dădeau și se pare că totul se rezuma doar la bani, bani, bani. Unul este președinte de club , dar putea simplu sa delege funcția altcuiva, iar celălalt era blocat de o sumă modica pt el, 400 000, daca stai sa te gândești că a antrenat pt bani ori Turcia, China Rusia chiar și în liga a doua, banul să iasă... Așa că mucles , draga "generație de aur, că arăți că ești acum doar o generatie de parale!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.