Alte știri din fotbal
Moment important azi pentru Răzvan Sava. Ce se întâmplă cu noul portar al campioanei
0
„Alex Dobre are pretenții prea mari!” » Internaționalul român a refuzat oportunități din vest
0
După transferul picat la FCSB, internaționalul român se pregătește de o nouă aventură: „Avem oferte și din România”
0
Alibek Aliev a făcut o dezvăluire neașteptată: primul sport practicat organizat n-a fost fotbalul » Ce-ar fi făcut dacă rămânea în Daghestan
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul fan-statuie a scăpat de interdicția Ebola » A ajuns în Mexic, însă nu le-a purtat noroc „leoparzilor”!
0
Controversă: Bellingham, iertat de regula FIFA care a provocat scandal la Turcia - Paraguay?!
0
Ancelotti anunță: intră Neymar! » Cine îi ia locul lui Raphinha în primul „11” al Braziliei
0
A picat transferul la Inter: Chivu ratează prima țintă în mercato » Jucătorul a fost cel care s-a răzgândit subit!
0
Lifestyle
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
0
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
Atat Mutu cat si Radoi daca ar fi avut bun simt nu ar fi acceptat posturile de antrenori.Trebuiau sa-si dea seama ca fara licenta si fara experienta nu puteau sa arda niste etape din viata oricarui antrenor.Dar ei nu au rusine si nici onoare !Pur si simplu fac experimente pe echipele nationale in loc sa o fi luat de jos si sa-si experimenteze fanteziile pe echipe mai mici.Despre FRF si Liga ce sa mai spunem?Niste incompetenti pusi politic de PSD-PONTA.
Sa comentam ce?!... Orice om cu *** stie ca TOTUL porneste de la FRF, de la sleahta de habarnisti aciuata acolo odata cu instalarea acestui no name pe nume Burleanu. Iar faptul ca acesti doi pogonici, Radoi si Mutu, au ajuns sa ''antreneze'' ECHIPELE NATIONALE este revoltator si dau masura ''priceperii'' in ale fotbalului de la nivelul de varf al FRF... Atata timp cat Burleanu si echipa mai incaseaza bani de la FRF, Romania este condamnata...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobănetele fariseu și infractor e răul fotbalului românesc! Bineînțeles și Burlică și Gino, care îi girează toate măgăriile!
Stai sa vezi ce batai luam si de la astia !Atunci sa vezi nenorocire !
FRF-LPF în existența lor au fost o căpușe cu indivizi puși pe căpătuială .Vezi Mircea Sandu ,Burleanu ,Dragomir . Toți milionari in euro/dolari . Lozinca lor este cine și cum se decartează , așa vei juca la națională . Valoarea jucătorilor nu este principiul de bază al echipei ci banul , manevrele de cumetrie . Principalul vinovat este FRF Burleanu & Stoichiță . Doi parveniți în fotbal miruiți de cei cu interes de tip mafiot . Rădoi din păcate poartă o pălărie prea mare și îi vine pe ochii dar tot FRF este vinovat de titularizarea lui (fără liciență PRO ca defel și Mutu) . De jucători ce se poate scrie..nimic . Valoarea lor se măsoară doar prin bani, mașini de lux , pițipoance la scară și aere de mari jucători .
Ră2 nu are ce sa caute la echipa nationala, d-l Țepelin stim foarte bine ce insinueaza si ce interese pro berbecaliano-*** apara, vad ca acu m s-a lansat lobby Morutan la 20 milioane, lobby la care d-l Țepelin si gasca de profesionisti *** lucreaza cu spor. Din nou, Ră2 nu este antrenor, el a fost instalat ca sa acopere niste mari gauri financiare FRF, dar de unde nu e, numai *** poate cere...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate sa vina si mourinho ca petardele astea de jucatori stiu sa joace doar bufa bufa lunga si pe a doua. E clar ca generatia care a jucat in campionatul european u21 precedent e praf la seniori si mai trebuie sa asteptam alte generatii ca sa jucam fotbal. Pana atunci, o sa castigam corect numai cu echipe ca liechenstein si san marino si cu noroc cu echipe ca macedonia de nord si islanda
EU ZIC CA ATAT POATE NATIONALA MARE! CAT DESPRE FRF, EU NU ÎNȚELEG CE CAUTA/FACE/IMPLICA STOICHIȚA!?! ȘI ÎNCĂ CEVA DUREROS,CRED CA NE AȘTEAPTĂ URNA 4 LA TRAGERILE LA SORTI VIITOARE******
Oamenii de la GSP sunt singurii care mai spun ceva, care reusesc sa evadeze cumva din limbajul de lemn al asa numitilor "fotbalisti si oameni de fotbal", a caror singura performanta este ca au tras dupa ei(din comunism) aceasta forma de exprimare. Naiba stie cum reusesc, ca unii nici nu erau nascuti în acele vremuri!
Zeppeline,ca nivelul jucatorilor nu e formidabil,ca arealul de selectie e limitat,ca in tara sunt adusi straini zero barat care in loc sa iti ridice nivelul competitiei il scad,ok,suntem total de acord,dar sa afirmi ca jucatorii sunt atat de slabi incat orice antrenor e condamnat,asta inseamna ca esti rau intentionat sau habar nu ai de fenomen!Argumentatie?Telegrafic:Capparos ne-a batut cu niste jucatori din lumea a cincea a fotbalului!;Nita,Burca(vezi prestatiile din cupe impotriva unor fotbalisti realmente valorosi),Razvan Marin,Stanciu(nu stiu cum s-ar descurca marele Messi ca fundas stanga,de ex!),Cicaldau(omul cheie al semifinalistilor la un european!),Mihaila(pe care o sa-l vezi sigur la Juve) si mai pot fi adusi si altii in discutie,nu poti spune ca sunt jucatori de doi bani,incapabili sa bata niste neica nimeni de prin Macedonia,Islanda si mai ales Armenia,fiindca le sunt tehnico tactic superiori cu cel putin o clasa!A,da,nu au probat-o?Evident,doar ca uiti ca fotbalul nu e tenis sau sah,adica mai pe intelesul tau nu e sport individual,unde nu mai depinzi de nimeni si nimic!Corolar:de cand e lumea si pamantul,pretutindeni fara exceptie,cand ceva merge prost vinovatul este unul singur:conducatorul!Asa ca poti sa iesi cu prietenul Burleanu la un fresh sa povestiti cat de grea si nedreapta e viata de mare boss!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.