Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Se încinge lupta la promovare
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Final în Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în play-off-ul Ligii 2 » Succes uriaș în lupta pentru promovarea directă în Superliga
0
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Știri din fotbal internațional
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
aveti***
Foarte bine. Ardelenii,oltenii,banatenii,maramuresenii,tot fac parte din aceiasi tara. Chestia asta cu regiuni diferite exista peste tot.Si britonii din Franta sunt diferiti fata de aia din Ille de France,dar tot francezi sunt. Fara sa fiu rautacios,iti sugerez sa inveti mai bine limba romana. Eu am lucrat afara,nu la cersit sau cine stie ce ....Secretara imi era si translatator de multe ori,dar nu imi placea ca nu vorbesc limba,desi vorbeam excelent engleza si ma puteam intelege cu lumea cu care lucram ...Intr-un an am inceput sa vorbesc aproape la fel de bine ca ei,doar accentul ma dadea de gol. :P Fara suparare. Si mitici avem si voi acolo in Cluj,oameni de toate felurile gasesti peste tot.
la aceasta mare intalnire probabil s-au dus 2 maseuri iberici, bucatarul si femeia de servici cel mult =))) emil poc e o mare gazda hahahhaha
dc imi stergeti mie comentariile dar *** asta din ardeal care face bucurestenii *** nu? gazeta spartilor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MITICILOR-in seara asta daca nu v-a place ceva pe CLUJEANUL BABAN-eu v-a astept pe aicea cu critici.Deocamdata vreau un CLUJ fericit in aceasta seara-cu toate ca se pare imposibila treaba.Un amical nu prea are mare valoare tovarasilor din fostul PARTID COMUNIST.
Nu am ce a fac?ziaristii astia flamanzi-vor senzatii tari.Rugamintea mea este sa il evitati pe EMIL BOC,asta o facut ceva-miticii vostrii la Bucuresrti au furat de au spart-ca nimenea nu stie unde se mai poate juca un meci oficial de VOLEI.
Ziarule-nu EMIL BOC-CI INTREG ORASUL a facut un spagat-incat delegatia spaniola a fie binevenita in orasyl Clujean.
Sunt mandru ca is ARDELEAN.In aceste momente cand intreaga Europa este in spaima actelor teroriste-clujenii sigur nu sunt in spaima??Fiindca firma de paza nu o sa permita in special miticilor sudisti-accesul cu anumite munitii pentru jocul lor strengaresc de pe Dinamo-sau unde or fie le.Federatia Romana DE FOtbal-sa fie mandra ca CLUJUL-le v-a oferi un meci in deplina sigiranta,spectatorii sa se mandreasca daca vor fi controlati pana la piele-doar pentru ca spaima terorismului sa nu le supere pe timpul meciului.Orice om,cu bilet in stadion-daca observa ceva ce i se pare deosebit-sa anunte fortele de ordine.Ungure,romane-hai sa fim partasi la un fenomen fotbalistic,hai sa uitam trecutul si s-a ne comportam ca si fratii in STADION.Deocamdata noi la Mures-asa suntem-desi multi ar vrea sa ne desfaraie??***O mica ambitie mai este in ASA-nu ne vom da batuti-si asa suntem atinsi la sale de Justitia masii din Romanica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.