Alte știri din fotbal
Vali Lazăr a plecat de la CSO Băicoi: „Îi mulțumim pentru profesionalism, seriozitate și implicare”
0
Amicale tari pentru Dinamo în Antalya, GSP are toate detaliile!
0
Promisiuni fără acoperire din partea primarului din România: „Primul care începe dintre toate cele 8 stadioane aprobate”
0
„Cerul lui Bacovia” s-a înseninat în 3 zile! Mihai Stoica a confirmat vestea momentului la FCSB
2
Știri din fotbal internațional
Sosie? Adversarul i-a surprins pe cei de la Barcelona prin asemănarea izbitoare cu Sergio Ramos!
0
Roman Abramovich, somat să transfere suma obținută din vânzarea lui Chelsea către Ucraina: „Dacă nu-ți respecți cuvântul, mergem în instanță!”
0
Optimism la cote maxime în Bănie: „Sunt convins că îi putem bate pe greci!”
0
Alanyaspor, victorie importantă în Cupa Turciei » Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 81
4
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la ...
Adevărul
„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și ...
GSP SPECIAL
Haos în Parlament, în timp ce era adoptată „Legea Vexler”. Un deputat AUR a ...
Libertatea
Că Bancu o fi mai bun! cu Norvegia ,la golurile lor ,centrările și pătrunderile au venit de pe partea fundașului stânga.La golul al doilea al norvegienilor ,Bancu fugea spre poarta noastră în fața atacantului advers.Era de cascadorii râsului,el e mijlocaș stîng nu fundaș!!!Dar nu poți să te iei după Panduru,cu el antrenor POLI TIMIȘOARA a pierdut un meci cu 8-1 ,unic în istoria lui POLI,după 100 de ani de fotbal!!! Ăsta este antrenorul Panduru!!!
Numai venin aveti in voi ! Si Radoi este un mare, antrenor, da ? Va demonstra asta, candva ! Si burleanu un mare presedinte. Si are numai oameni de calitate langa el ! Generatia minunata a lui Stoichita, Mutu, Radoi, cu mari realizari in cariera, sunt o garantie certa a succesului ! Ii rupem penemti ! Pam-pam ! Antantirimogodan !
Aici vorbeste un fost (sau acual) bautor, cu un AVC si suspect de parkinson, impreuna cu un pseudo/jurnalist, plin de venin si lipsit de orice deontologie profesionala. Si unde comenteaza? LA GIGI SPORT. Iar faptul ca ei vorbesc in acest fel de unul dintre motoarele unei echipe care a castigat ultimele 3 campionate, nu face decat sa/i descalifice. Sa le arate gradul de impartielitate jurnalistica. Zero oameni, zero caractere!
Camora va fi rezerva rezervei lui Popescu
Ăsta e trendul acum. Toți îi suflă în pânze lui jiji și se întrec în jigniri la adresa CFR-ului și a jucătorilor. Mai sunt și aplaudacii fecesebeului care fac concurs de ode.... Să fie sănătoși toți să poată *** la sfârșitul campionatului când CFR va fi a4a oară consecutiv campioană.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maxim doua puncte face din primele 3 partide.
Nu mi se pare ceva anormal la aceasta convocare. Adica ,pentru o nationala jalnica ce fel de jucator trebuia convocat?
Bine, Dinu și Panduru nu au greșit niciodată pe terenul de fotbal, deci “are” dreptate specialiștii. Aștept și ceva pozitiv de la oamenii ăștia care au trecut prin fotbal, nu numai venin.
Panduru si Dinu, au jucat meci de meci "perfect"! Nu au fost depasiti nici in viteza, nici driblati de vreun adversar, ce mai, jucatori "perfecti"! Ca sa vezi prostie, ca sa vezi ca Gigi Becali nu este singurul care "spune ce gandeste (?) dar nu gandeste ce spune"! Pana la urma, nu jucatorii FCSB (Steaua?) au jucat bine (as spune chiar mai bine ca niciodata!) NU! Panduru si Dinu i-ar fi "tinut" (mai ales Dinu care avea mai mereu crampoanele "potrivite" taman pe turloaiele adversarilor). Mai oameni buni, chiar credeti ca CFR Cluj, cu voi (zmeii, zmeilor) in teren, ar fi incasat mai putine goluri? Ce meci ati vazut? Va dati "in stamba" (ca sa nu zic ca va faceti de ras!) si, mai ales DATI in selectioner si unul din jucatorii pe care acesta conteaza! Apropos de selectie! Marele "analist" Dinu, sa-si aduca aminte de selectia jucatorilor care au incasat cinci goluri in meciul Slovacia - Romania 1-5 (4 sep 1999, preliminarii Euro 2000) slovacii jucand in inferioritate numerica! Sa ne spune cum ales echipa, aparatorii in special)! Mare "realizare"! Ati pus presiune pe Camora, doar asa, ca sa va adti mai mari, mai priceputi decat Radoi!Parafrazandu-va, as spune ca "N-am văzut niciodată atata ipocrizie...” (sursa: https://www.bing.com/search?q=slovaci-romania+5-1&form=ANNTH1&refig=05a92a0a20f24ed29cfaee3e7895751f) PS Dinule, fi barbat si dezvolta "strategia"din meciul Slovaci
Pai si pe cine poti convoca pe acel post in afara de Bancu si Camora? Stranieri nu avem pe acel post. FCSB nu are fundas stanga roman. Pe cine sa iei? Pe Dobrescu de la Clinceni sau pe Stefan de la Sepsi? Cred ca ei ar fi variantele urmatoare. Totusi Camora macar a jucat in CL la viata lui si a condus cea mai solida aparare din Liga I 3 ani la rand (poate 4, ramane de vazut).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.