Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a auzit pe Daniel Pancu și a intrat în direct aproape de miezul nopții: „Greșește!”
0
Daniel Pancu a izbucnit din nou la adresa lui Bergodi și a plecat furios de la interviu: „Nu avem viitor! Dacă se dorește, eu asta fac”
13
Daniel Pancu a cerut doi jucători, după CFR Cluj - Rapid: „Am nevoie, îmi dă cu virgulă”
0
Olimpiu Moruțan, primul trofeu ratat la Rapid: „Suntem foarte dezamăgiți”
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin, „tăvălit” în presa din Anglia după eșecul lui Tottenham: „S-a chinuit” » Nota românului
0
Radu Drăgușin, integralist în Tottenham - Newcastle. Cum s-a descurcat
7
Rezultat NEVEROSIMIL » Umilință pentru Florinel Coman în Liga Campionilor Asiei
1
Căpitanul lui Chivu, ironizat după performanța cu Inter: „Au secat Amazonul pentru clipul făcut de un milanist!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
14
Ce uită ambasadorul Americii în Polonia când amenință voalat cu retragerea ...
Libertatea
O adolescentă de 17 ani, bătută și violată de angajatul tatălui său, a ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » AUDIO. „Impresarul” amenință jucătorul african adus în ...
GSP SPECIAL
Prima racheta hipersonică europeană, menită să pună Rusia la respect, ...
Libertatea
DACA SANTE-TI "TARI" PUNETI FATA IN FATA INTELIGENTA EDUCATA cu PROSTIA POLITICIZATA ( CORNEL DINU versus UTC-istul BURLEANU )
Va dati seama ce intrebari sunteti capabili sa puneti daca el are pregatite raspunsurile dinainte? Va a re pe toti la degetul mijlociu.
Burlan nu are ce căuta la FRF. Ziariştii dorm, în loc SĂ-L IA LA ÎNTREBĂRI PE ORIUNDE ÎL PRIND, şi-apoi să-i publice zilnic răspunsurile demagogice în limbă de lemn -, în serial, ca să se sature şi trântorimea care va participa la alegerile viitoare. Ziariştii trebuie să-i pună întrebări "ÎNCHISE" - scurte, concise, la obiect, la care să fie obligat să răspundă prin DA sau NU. Întrebările "deschise" permit răspunsuri care bat câmpii. Cine e de profesie, ştie ce-s alea.
poate am noroc si acoperitul din departamentul de moderare doarme mai mult :))))
ca toti securistii,balbaitul chior pus de servicii la FRF,incearca sa respecte regula de aur a intelligence-ului : cand vorbeste,sa nu spuna nimic
ce sa ne asteptam de la niste oameni care nu inteleg nimic din fenomen ?? puteau sa recite niste poezii ca tot aia era.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.