Comentarii (12)
valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 21:54
Postat de haideusicfr pe 29 Decembrie 2016, 20:51

Domnilor de la GSP sunteti in pana de idei? De subiecte? Va bagati in barfele unora ca Becali sau Dragomir. Care sunt departe de a fi niste modele in viata. Eu unul va urez ca in anul ce vine sa va mearga bine pe calea adevarului si a finetii.

Nu ai sa vezi berze iarna :)))

amicu
amicu  •  30 Decembrie 2016, 03:21

Groparul fotbalului romanesc.bagat in seama. Tataie, ala de care vorbesti a fost selectioner in alta campanie de mondiale. Slovenia si Rudonja iti spun ceva???

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  29 Decembrie 2016, 23:16

senil...atat poti comenta despre acest batran ...senin ...

983732924972315
Soos Vilmos  •  29 Decembrie 2016, 21:59

Nu am citit nici o informatie privind deschiderea portilor puscariilor si nici despre asa ceva ***, asa ca nu inteleg ce cauta acest individ la gsp, asta doar daca nu se adevereste faptul ca aceasta fituica a ajuns gazeta puscariasilor.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  29 Decembrie 2016, 21:34
Postat de John Milne pe 29 Decembrie 2016, 21:32

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  29 Decembrie 2016, 21:32
Postat de Florin Bălănescu pe 29 Decembrie 2016, 20:56

...Iar eu îi urez jesepeului ca anul viitor să urce pe năsălie; dar cît mai repede.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  29 Decembrie 2016, 21:30
Postat de ortega pe 29 Decembrie 2016, 21:17

O fi ăla cu care n-au vrut să urce în avion generația de cocobAUR ? Pentru blaturi ordinare ... Ironia sorții , au ajuns să blătuiască mai nerușinat decât mizeria asta , iar vomitivul mitică îi laudă mai deșănțat decât prevede STAS-ul ...

*** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  29 Decembrie 2016, 21:17
Postat de ortega pe 29 Decembrie 2016, 21:02

Cine e dragomir ăsta ?

O fi ăla cu care n-au vrut să urce în avion generația de cocobAUR ? Pentru blaturi ordinare ... Ironia sorții , au ajuns să blătuiască mai nerușinat decât mizeria asta , iar vomitivul mitică îi laudă mai deșănțat decât prevede STAS-ul ...

arsenie_b
arsenie_b  •  29 Decembrie 2016, 21:09
Postat de Florin Bălănescu pe 29 Decembrie 2016, 20:56

...Iar eu îi urez jesepeului ca anul viitor să urce pe năsălie; dar cît mai repede.

Vorba lui nea broaskă.. banați mă *** asta!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  29 Decembrie 2016, 21:02

Cine e dragomir ăsta ?

  • 1
  • 2
Comentează