Alte știri din fotbal
Mariko Daouda se bucură pentru Craiova: „Și noi ne-am luptat pentru titlu, dar Dinamo și FCSB aveau echipe bune”
0
Petrolul a făcut al 9-lea transfer al verii
0
Diana Șucu, mesaj de ziua Rapidului: „La mulți ani și domnului Gigi Becali!”
1
Când e tragerea la sorți a „țintarului” Surperligii: U Cluj și Dinamo au avut cerințe speciale la evenimentul de la Marriott
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid tocmai l-a cumpărat pentru 9 milioane de euro și deja îl scoate la vânzare: cât îi cere lui Inter
0
Și-a lăsat iubitul fotbalist și se căsătorește cu ispita de la Insula Iubirii: „Felicitări, frate!”
0
Eroul Iranului, mulțumiri speciale unui român: „Alin m-a «omorât», lui îi datorez parada asta!”
0
Dorinel Munteanu, supărat după două săptămâni de Mondial: „Favoriții mei nu m-au convins deloc”
3
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Dragomir e suparat ca i-au strigat "Mitica la brutarie", nu de altceva. L-a bagat pe Tanase la inaintare asa, la vrajeala. Nu mai poate el de Tanase
De la Oradea un calduros:MORI MITICA
D-le Geambaşu, nu e prima dată când eşti rău tare, fără motiv, eşti obraznic şi URÂT !!!Sufleteşte, mă-nţelegi, eşti URÂT !!! De ce oare ? Cine şi când s-a legat ultima dată de frumuseţea ta fizică ? (A se citi bubele de pe faţa ta, hidosule !)Eu îţi citesc elucubraţiile chiar dacă, fizic, eşti cum eşti (nu-i vina ta, mai greşeşte Mama Natură ...). Aşa că fă-ţi domnule meseria, scrie despre ce a jucat sau nu a jucat Tănase, lasă-i privirea în pace !!!
nu stiu cat a fost huiduit pentru activitatea lui din meci ,ci pentru cele 3 suturi care au lovit tramvaiul care circula pe BD basarabiei.
ma tu ori esti copil ori prost ori nu intelegi nimik din fenomenul asta ,.,.,ce treaba are Rat>???? el combina cu Rat??? daca Rat il sustine bine daca nu nu...el trebuie sa construiasca sa dea pse decisive catre atacanti...sa urce in atac cu driblinguri...aseara care pase decisive??? care driblinguri ca a pierdut toate mingiile....toate statisticile de aseara sunt impotriva lui...si toate astea s-au intamplat impotriva unei echipe de desculti ca Andorra...ce vom face cu Olanda sau Turcia??? afara cu tanase , rusescu si tatarusanu,....
Pe Marica de ce nu l-au huiduit? A reusit sa calce de 3 ori pe minge si sa piarda aproape toate mingile bune. A fost mai petarda decat dodel...
Atunci explica-mi si mie cum de partea lui Torje a mers perfect pentru ca Matel a urcat de fiecare data si a combinat mereu cu Torje .... iar pe partea lui Tanase , Razvan Rat nu a urcat nici de 3 ori in banda . Eram la 15 m de Piturca cand a urlat la Rat in minutul 35 ca sta ca momaia la 40 de m de poarta lor cand el trebuie sa combine cu Tanase in atac . Ceea ce a facut Matel aseara inseamna sa-ti urce fundasul si sa te ajute. RAT A SOMAT . Tanase cu cine trebuia sa combine ? Cu banca de rezerve a celor din Andorra ?
L-au huiduit peluza in care 80% din oameni erau dinamovisti si olteni . Erau sa si sara la bataie cand un grupulet de 30 de persoane il aplaudau de deasupra lor (asta asa sa vedem cat de mare este frustrarea si ca defapt nu era vorba de evolutia lui Tanase) . La tribuna 1 nu s-au auzit huiduieli la adresa lui ...ba chiar 3-4 l-am aplaudat pe acolo . Pana la urma au inceput sa-l aplaude si de la cealalta peluza realizand ca erau vorba de huiduieli venite de pe Stefan cel mare si de la Olteni . Sigur ai fost pe stadion si ai observat ce s-a intamplat ?
cate procente are si bosorogu asta din taselu?
Deocamdata, Maxim a jucat in 10 minute ce n-a jucat dodel in 10 meciuri la nationala. Voi sunteti atat de prosti incat contorizati evolutiile stelistilor din meciurile cu steluta "u" cluj, ceahlaul sau chianjna, niste blaturi ordinare. Nu e greu sa iesi in evidenta cand aversari se dau la o parte. E mai greu cand joaca, vezi meciurile cu Vaslui, Tarnava, Medias, si meciurile nationalei, unde Torje, Marica, Maxim, fac jocul iar stelisti sunt tromepetele meciului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.