Alte știri din fotbal
Mariko Daouda se bucură pentru Craiova: „Și noi ne-am luptat pentru titlu, dar Dinamo și FCSB aveau echipe bune”
0
Petrolul a făcut al 9-lea transfer al verii
0
Diana Șucu, mesaj de ziua Rapidului: „La mulți ani și domnului Gigi Becali!”
1
Când e tragerea la sorți a „țintarului” Surperligii: U Cluj și Dinamo au avut cerințe speciale la evenimentul de la Marriott
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid tocmai l-a cumpărat pentru 9 milioane de euro și deja îl scoate la vânzare: cât îi cere lui Inter
0
Și-a lăsat iubitul fotbalist și se căsătorește cu ispita de la Insula Iubirii: „Felicitări, frate!”
0
Eroul Iranului, mulțumiri speciale unui român: „Alin m-a «omorât», lui îi datorez parada asta!”
0
Dorinel Munteanu, supărat după două săptămâni de Mondial: „Favoriții mei nu m-au convins deloc”
3
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
cand mergi pe stadion sa susti nationala parca este cam urat sa fluieri jucatorii.. chiar daca esti dinamuist , tigan .. sau ai alte preferinte.. .. apropo.. ii trimit pe astia din urma inapoi din franta.. , o sa fie aglomeratie in giulesti.. maxim a inscris un gol foarte frumos.. dar sa fim seriosi.. mai trebuie lucrat , am mai vazut din astea de 1 milion de ori.. si tanase a inscris un gol la debutul la nationala.. si cam atata.. , nu stiu daca aseara a fost cel mai prost de pe teren.. dar nu trebuia fluierat.. pt. mine , care nu am fost la meci cel mai prost a fost comentariul.. torje nu a dat gol , ba a dat.. bate cornerul bourceanu.. tu vezi ca este unul pletos.. o prostie..
pana nu este vandut,il vom vedea in fiecare meci pe tanase,ar trebui urmarit Stanciu de la Vaslui,este chiar peste Sinmartean,de fapt este mult peste la tehnica si joc de echipa si-l si tine motorul 90 de minute...
cine sunt astia care i-ai enumarat???? firme de pantofi ceva??? au jucat fotbal ??? nu am auzit de ei :))))...doar tu cu jiji ii stiti atat /...pentru mine nu exista decat torje ,marica ,chivu ,radu stefan, etc...nu am auzit de firmele de pantofi enumerate de tine
O fi Sandu cancerul fotbalului romanesc,dar Mitica asta e diavolul intruchipat nu are pic de rusine fata de o tara intreaga asa ca fara remuscare eu nu vreu mitica in puscarie,eu vreau mitica la morga punct
Vezi ca Maxim a marcat golul ala ! Ai TV-ul pus invers ?
Au venit ca le-a platit frf-ul biletul ..:)) cati ar fi platit in mod normal biletul la un meci cu Pandora ...:))
De ce? Pentru ca a jucat 10 min cu Andorra si a inscris un gol pe un flanc descoperit ? Asta a facut si Plesan cu Germania ...si de atunci n-am mai auzit nimic de el ! Sa-l asteptam pe Maxim sa creasca...sa aibe meciuri internationale in picioare dupa care vom vedea daca este bun sau prost ! Repet ! Are calitati mai bune decat Tanase ....dar cu astea au ramas jucatori precum Lutu , Plesan, Sinmartean , Claudiu Raducanu , Oprita , Vali Badea , Ionescu si lista este foarte mare ! Pentru a confirma si pentru a te mentine acolo trebuie sa poti sa faci asta ! Sa avem rabdare cu Maxim si sa nu-l facem mare dupa 10 minute jucate ! Cu turcii sau olandezii s-ar putea sa-l ia unul pe sus ..si gata
MA SINCER ESTI DOBITOC RAU :))) ...TE CONTRAZICI SINGUR ACUM??? PAI MATEL A VAZUT CA NU ARE CU CINE SA JOACE A LUAT MINGEA SI PANA IN ATE NU S-A OPRIT....DE CE NU A FACUT SI TANASE ACEST LUCRU??? ITI SPUN EU : ESTE TERMINAAATTTTTTT!!!!!! ca si tine de altfel
bvo:)))) perfect adevarat ....a murit de ciuda cand toti spectatorii il trimiteau unde ii este locul....LA PUSCARIE!!!!!
Doame , tu esti autist? El a zis ca dodel are o privire de bovina sterilizata, la care daca te uiti in ochi in vezi ceafa, adica are capul gol, fara creier la fel ca tine. N-are nici o legatura cu aspectul fizic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.