Alte știri din fotbal
Mariko Daouda se bucură pentru Craiova: „Și noi ne-am luptat pentru titlu, dar Dinamo și FCSB aveau echipe bune”
0
Petrolul a făcut al 9-lea transfer al verii
0
Diana Șucu, mesaj de ziua Rapidului: „La mulți ani și domnului Gigi Becali!”
1
Când e tragerea la sorți a „țintarului” Surperligii: U Cluj și Dinamo au avut cerințe speciale la evenimentul de la Marriott
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid tocmai l-a cumpărat pentru 9 milioane de euro și deja îl scoate la vânzare: cât îi cere lui Inter
0
Și-a lăsat iubitul fotbalist și se căsătorește cu ispita de la Insula Iubirii: „Felicitări, frate!”
0
Eroul Iranului, mulțumiri speciale unui român: „Alin m-a «omorât», lui îi datorez parada asta!”
0
Dorinel Munteanu, supărat după două săptămâni de Mondial: „Favoriții mei nu m-au convins deloc”
3
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Pe Marica de ce nu l-au huiduit? A reusit sa calce de 3 ori pe minge si sa piarda aproape toate mingile bune. A fost mai petarda decat dodel...
Treaba ta , iți spun ca Pandurii nu stau pe primul loc întâmplator și au multi jucători mai buni decât noi dar în primul rand au o linie mediana net superioara noua !
pt. ca cfr nu reprezinta fotbalul romanesc.. .. si cu asta am spus tot.. interese sunt peste tot.. s-a retras ca a scris presa ca si-a rupt degetul in club , si nu ii placea lui ca lumea huiduia nationala.. aia fara nici un rezultat.. daca era barbat juca.. asa cum joaca si restul.. cand juca dorinel nu erau interese.. de ce ala a putut sa joace pana la 36 ani ??
Maxim a intrat in minutul 80 cand aia erau deja lesinati . intre fundasul de langa care el s-a desprins si cel care l-a atacat ultima data a fost o diferenta de 20-30 m de alergare cu balonul la picior . Daca vrei sa vezi un gol mai frumos te uiti la ce a facut Radut la tineret...cand a driblat 5-6 adversari si a finalizat . Singura asemanare este ca ambele goluri s-au dat cand adversarii erau foarte prost asezati in teren . Cu Olanda si Turcia nu vei mai avea norocul sa treaca maxim de 3 adversari si sa finalizeze , trece de primul si al doilea il zboara .
din cauza cui s-a retras chivu crezi??? din cauza clanului fecaliot....care face legea in fotbalul romanesc....exclus cfr ....
Este evident ca trioul de pe partea stânga, Rat Tănase Grozav nu a funcționat de loc ! Am fost la meci si nu am jucat nimic 70 de minute ! Maxim trebuie sa fie titular și Tănase rezerva ! Bourceanu nu-l vad decât cel mult rezerva ! In Turcia nici Raul nu merita în locul lui Grozav pentru ca este lent și nu poate fi un jucător de contraatac !
dintre toti care i-ai enumerat , chivu s-a retras , o rusine de fotbalist plangacios , mutu a fost accidentat si nu a jucat la ajaccio.. iar herea chiar merita.. acum trebuie tinut cont si de antrenor.. si de preferintele lui..
berbecule maxim cum a intrat??? putea sa faca si el o faza din asta in 2 meciuri ...insa el o pasa precisa nu a dat
In momentul in care Rat sta ascuns la linia de la mijlocul terenului si Grozav a stat doar pe linia de 16 m ...cum sa intre Tanase in centru, sa nu aibe cu cine sa combine (lucru dovedit la doua faze la care a intrat in centru si nu a avut cui sa paseze) si sa piarda mingea, lasand un flanc liber pe vreo 40 de m pt ca Rat doarme ?
Omul este prost și încăpățânat , i-au spus toți începând cu Hagi cu nu are ce cauta lipit de banda pentru ca este lent și nu are viteza și singura lui calitate , șutul o poate pune în valoare doar jucând mai central ! Dar prostul nu vrea în niciun chip , sta legat de suta asa parca este diliu, cred ca și noaptea visează doar tușa stângă !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.