Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
***., bine ca rapid s-a desfiintat definitivi si irevocabil in 2016. pacat ca,crezi ca clona fc r ar fii rapid. bi9ne ca,si clona fc r se desfiinteaza la sfarsituls ezon ului. cum *** comenetzi pe gsp dar tu efectiv nu ai echipa cu care sa tii? adica ***? v-am umilit in 2006 in cupa uefa de efectiv v-am desfiintat. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
radoi dupa ce nu i-a convocat pe man,tanase,coman,olaru si bush,trebuie sa plece. il injura toti. cum era de jucau stelistii in meciurile astea? le scadeau valoarea rau de tot.
***. ***. ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema lui Radoi e ca insista cu jucatori gen Tatarusanu sau Stanciu care practic il curata meci de meci. Intamplator sau nu sunt jucatori care au fost in curtea ciobanului, impresariati de varul becali sau de prodanca etc etc etc. Ia sa-l fi pus in poarta pe Balgradean, care a plecat cu scandal de la cioban, tare sunt curios daca mai luam golurile alea rapid cu Islanda si Norvegia, care ne-au turnat plumb in ghete. Amandoua la coltul scurt, amandoua parabile etc.
Chiar cu forța ai?
Orice antrenor ar veni va trebui sa le predea jucatorilor ABC ul fotbalului ,pasa , preluare si suturi la poarta .
Nimic nu stii , ei se califica la locul de munca .
Asa cum ati dorit ca si Contra sa plece dupa ce nationala nu a jucat nimic, asa e si cu Radoi. Nu esti in stare sa faci nationala sa joace fotbal, ura si la gara. Nationala Romaniei trebuie condusa de un antrenor care a demonstrat undeva, Contra si Radoi, nu prea au demonstrat cine stie ce in antrenorat, trebuia adus Lucescu, Boloni sau alt antrenor care a avut ceva realizari importante.
Dle Dukadam ce ti-a promis Burleanu? Cumva un post in stafful nationalei de antrenor al portarilor? Prea te dai in stamba in ultimul timp dupa ce - deliberat! - te-ai indepartat de Becali, omul care te-a ajutat cand viata ti-a fost pusa in primejdie? Vrei sa fi pe placul noilor ***! Rusinos!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.