Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Adica ai nostrii joaca la Real Madrid, Barcelona , .... si ai lor prin Belarus diviziile secunde din Italia si Portugalia.
...ce om prost ...spune numai invers ...parca n ar fi roman ...
Numai ca Edy s-a dus sa vada Elveția intr-un meci cu... Brazilia-unde era obligata sa se apere-in loc sa se duca sa o vada intr-un meci cu Camerun,unde pornea favorita(și in care chiar a câștigat)!Mai ales ca favorita va fi și in meciurile cu România!
Meciul cu Elvetia e aproape irelevant in perspectiva calificarii la europene. Noi trebuie sa castigam cu Belarus si Kosovo; astea sunt meciurile care conteaza cu adevarat. Apoi, putem pierde cu 10-0 in fata yugoslavilor elvetieni si ar fi perfect, am fi in grafic.
...acest personaj nu tine cu echipa nationala ...el vrea sa luam bataie ca l au dat afara de la Liga...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.